+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

USA – informacje o kraju

USA – informacje o kraju

Cokolwiek powiedzieć o Ameryce, jest z pewnością krajem wyjątkowym. To nie tylko ogromne państwo, lecz także zjawisko, na które zwrócone są oczy całego świata. Nie bez przyczyny, jest bowiem krajem wielkich możliwości, także podróżowania.

Wybraliśmy dla Państwa te najbardziej wyszukane, pozwalające przeżyć w krainie, której powstanie było wielką przygodą dla jej założycieli, prawdziwą przygodę i poznać unikalne połączenie cech wszystkich nacji i kultur świata, których przedstawiciele zbudowali Stany Zjednoczone. Trzeci co do wielkości kraj świata, o powierzchni ponad 9,5 miliona km², omywany jest przez dwa oceany, ma 50 stanów i jeden dystrykt, przy czym powierzchnia średniej wielkości stanu jest zbliżona do powierzchni Polski. Na tej ogromnej przestrzeni wiele rzeczy zdumiewa: zjawiskowa natura i imponujące miasta w oszałamiającej różnorodności. Spośród cudów Ameryki proponujemy Państwu miejsca dowodzące tej różnorodności:

  • słoneczna Floryda, synonim idyllicznego wakacyjnego raju nawet dla Amerykanów,
  • Las Vegas, miasto pośrodku pustyni, a w nim cały świat – od Wenecji po Orient – w niespotykanie luksusowej i efektownej, a przy tym nieprzyzwoicie rozrywkowej formie,
  • Los Angeles, słoneczna kraina zachodniego wybrzeża, Miasto Aniołów i hollywoodzkich gwiazd,
  • Nowy Jork, ścisłe centrum świata, las niebotycznych wieżowców tworzących panoramę nieporównywalną z niczym innym,
  • Bahamy, niezapomniany wypoczynek w tropikalnym raju, o którym śnią miliony ludzi na świecie.

Podróż w jedno z tych miejsc oczaruje Państwa bogactwem w prawdziwie amerykańskim stylu – niezwykle efektownym otoczeniem, świetną kuchnią i wyborem tego, co w świecie najlepsze.

Czysty relaks i komfort.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka