+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością witam wszystkich fanów podróżowania w wielkim stylu! Już od wielu lat Luxury Travel dostarcza Wam niesamowitych wrażeń w różnych zakątkach naszej planety.

Otwierając nasze biuro w 2003 roku, byliśmy prawdziwymi pionierami turystyki luksusowej w Polsce. Jako pierwsi odkrywaliśmy dla naszych klientów takie kierunki jak Dubaj, Sardynia czy Afryka – w wersji ekskluzywnej. Wspomnę tu chociażby o naszym katalogu „Afryka & Bliski Wschód” z 2007 roku. Jestem bardzo wdzięczna tym Klientom, którzy od lat polecają nas znajomym bądź rodzinie. Dziękuję Państwu bardzo za mnóstwo e-maili z wrażeniami z Waszych podróży, uświetnionych zdjęciami, a czasami także filmami.

sl-04

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że nie sprzedajemy podróży czy wycieczek, ale przede wszystkim realizujemy Państwa marzenia. Każdy Wasz wyjazd, czy to romantyczny weekend w Paryżu, tydzień na Teneryfie z rodziną czy dwumiesięczna wyprawa po Azji, jest zawsze dla nas szczególnym wydarzeniem. Zaprojektowanie podróży poślubnej na Malediwy, 25-ej rocznicy ślubu na Bora-Bora lub wyjazdu dla grupy przyjaciół na najpiękniejsze pola golfowe stanowi esencję naszej działalności. Realizujemy także wiele wysokobudżetowych wakacji, na przykład: wynajem luksusowych willi m.in. w St. Tropez, Porto Cervo czy Courchevel, rezerwujemy prezydenckie suity w najlepszych hotelach świata, czarterujemy prywatne samoloty, helikoptery i luksusowe jachty.

Nasi partnerzy biznesowi w różnych egzotycznych krajach, którzy przez

Skyscrapers in Abu Dhabi, United Arab Emirates

lata współpracy stali się również naszymi przyjaciółmi, organizowali i organizują wypoczynek dla takich osobistości jak George Lucas, Bill Gates, Brad Pitt, Bill Clinton, Madonna, Cristiano Ronaldo i inni.

Co zyskujesz rezerwując z Luxury Travel?

Podróże mają przede wszystkim kojarzyć nam się z czymś przyjemnym i nie wymagającym dodatkowej pracy. Ogólny trend rezerwowania przez booking.com, expedia czy hrs.com jest na pewno nieodwracalny. I o ile sprawdza się często przy rezerwacji weekendowej, last minute lub hotelu, w którym już gościliśmy, to w przypadku wakacji na najwyższym poziomie nadal brak tym portalom ważnego elementu, czyli „osobistej obsługi” w postaci konkretnej osoby. Tylko dla Państwa staramy się o dodatkowe upgrady, gratisowe posiłki, bądź transfery limuzyną. Nierzadko

Casa de Campo

negocjujemy stawki poza kontraktami i codziennie udowadniamy Wam, że rezerwacja na własną rękę lub przez wyżej wymienione portale może nie być najwygodniejszym czy najtańszym rozwiązaniem. Bywa, że nasze biuro wysłało do upatrzonego przez Państwo hotelu już kilka czy kilkanaście razy Klientów i ma większa siłę negocjacji, niż Klient jadąc tam jednorazowo. Warto zadzwonić do nas, porozmawiać, sprawdzić ceny i usługi dodatkowe jakie oferujemy. Jako Tour Operator nasze ceny zawsze muszą być niższe niż bezpośrednio w hotelu czy na popularnych globalnych stronach rezerwacyjnych. Prawie zawsze jesteśmy w stanie otrzymać atrakcyjniejsze stawki w sieciach jak One&Only, Starwood, St Regis, Banyan Tree, Mandarin Oriental, Ritz Carlton czy Four Seasons. Sprawdzamy te i wiele innych hoteli osobiście i możemy też doradzić do

Amathus Elite Suite (8)

jakiego hotelu nie warto jechać, choć tak świetnie prezentuje się w Internecie, lub za jaki hotel nie warto przepłacać, bo są inne, lepsze i bardziej warte swej ceny.

Każdemu klientowi Luxury Travel zapewnia osobistego doradcę, który pomoże we wszystkim. Zawsze będzie pod telefonem komórkowym, dostępny o dowolnej porze dnia. Za nasz serwis, doradztwo i obsługę o każdej porze dnia nie muszą Państwo dodatkowo dopłacać.

Jakie jest największe osiągnięcie Luxury Travel?

Zdecydowanie jest nim fakt, że co roku powiększa nam się grono Klientów, z których ok 80 % powraca do nas po kolejną podróż. Naszą przewagę stanowi konsekwentna, prowadzona od 2003 roku działalność wyłącznie

Takatu-Lodge-NZ-05

na rynku usług luksusowych. Żadne inne biuro podróży w Polsce nie może poszczycić się taką historią i doświadczeniem w organizowaniu podróży do najbardziej ekskluzywnych miejsc i hoteli na świecie.

Obecność w branży od tak długiego czasu powoduje, że Luxury Travel jest marką znaną w całym świecie turystyki luksusowej. Jesteśmy informowani na bieżąco o otwarciach nowych hoteli i zapraszani do współpracy z nimi. Otrzymujemy atrakcyjne stawki, bardzo często dużo korzystniejsze niż proponowane popularnym stronom rezerwacyjnym oraz innym pośrednikom czy krajowym biurom podróży. Te wszystkie minione lata to przede wszystkim duży wkład w pracę i nasze liczne podróże. To także wyjazdy na prestiżowe targi branżowe, na których uczestniczymy nierzadko jako jedyna firma z Polski. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie klientów, co uważam za bezcenne.

One-nad-Only-Hayma-Iisland-Australia

Przyszłość Luxury Travel?

Dalszy rozwój firmy, zaskakiwanie Was nowymi pomysłami, poszerzanie naszej oferty. Wyszukiwanie nowych, wyjątkowych miejsc dla naszych Klientów.

Gorąco zapraszam do skorzystania z ofert Luxury Travel i do podróży w Wielkim Stylu!

 

Diana Carter,
Prezes Zarządu

11-Lizard-Island

Licencja NR 756 dla organizatorów turystyki
wydana przez Wojewodę Mazowieckiego
Certyfikat Signal Iduna – M 514978
do 24.10.2019 (ściągnij PDF 0,65 MB)
umowa ubezpieczenia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną na kwotę 6’570’000,00 PLN (1’575’501.79 EUR)

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka