Nasi partnerzy | 22 392 60 19 | Specjalista turystyki luksusowej: luksusowe hotele, luksusowe wille, luksusowe wakacje, luksusowe wycieczki, luksusowe wczasy, luksusowe wyjazdy, luksusowe safari, ekskluzywne hotele, ekskluzywne wakacje, najlepsze pola golfowe, wakacje Malediwy, wycieczki Malediwy, hotele Malediwy , wakacje Seszele, wycieczki Seszele, luksusowe hotele Dubaj, luksusowe hotele Emiraty, luksusowe hotele Teneryfa, hotele one and only, wyjazdy narciarskie Alpy, narty Alpy, narty Francja, hotele Courchevel, narty Szwajcaria, wille Alpy, luksusowe wille Lazurowe Wybrzeże, luksusowe wille Toskania, luksusowe wille Malediwy
+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Zapraszamy do Szkoły Burlington w Ardingly

Szkoła Burlington w Ardingly jest jedną z najbardziej renomowanych, niezależnych szkół w Wielkiej Brytanii. Słynie z doskonałego poziomu nauczania, a także wyjątkowych udogodnień obejmujących klasy, aktywności sportowe i organizację czasu wolnego. Choć jest to urocza prowincja angielska, mieści się w bardzo bliskiej odległości od Londynu, Brighton i Oxfordu.

OBÓZ LETNI 2017 W ZJEDNOCZONYM KRÓLESTWIE

W tym roku Szkoła Burlington ma zaszczyt zaprezentować specjalną ofertę w wyjątkowym Ardlingly.

Burlington School jest partnerem  Luxury Travel!

Ściągnij ofertę w formacie PDF

Jeśli zakupisz przez Luxury Travel wyjazd na językowy Obóz Letni, otrzymasz rabat w wysokości 100 funtów!

Tel.: +48 22 392 60 16 / 17 / 19

email: ltm@luxurytravel.pl

1 tydzień: 30 lipiec – 6 sierpień lub 6 sierpień – 13 sierpień

2 tygodnie: 30 lipiec – 13 sierpień

SPECJALNA CENA LUXURY TRAVEL £700 funtów za tydzień
+ 50 funtów opłata rejestracyjna
+ 150 transfer z lotniska (w obie strony)

Lekcje prowadzone są w formie zabawy, ze wsparciem i motywacją ze strony nauczycieli. Co najważniejsze, progam nauczania rozwija i utrwala znajomość języka angielskiego i umiejętność komunikacji i przygotowuje uczniów do świata edukacji, odpoczynku i pracy.

Lekcje odbwające się w godzinach 09.00 – 11.15 obejmują wszystkie aspekty językowe, włączając w to gramatykę, słownictwo, wymowę, mówienie, słuchanie ze zrozumieniem, czytanie i pisanie.

Lekcje w godzinach 11.30 – 12.30utrwalają te umiejętności, skupiając się na rozmowie i umiejętnościach praktycznych, a także umożliwiająuczniom poznanie kultury brytyjskiej

Pobyt zawiera bogaty program aktywności pozalekcyjnych popołudniami, wieczorami i w weekendy, m.in. zajęcia sportowe, gry i wycieczki do Londynu i Oxfordu.

Cała kadra Szkoły Burlington jest przeszkolona w zakresie opieki nad dziećmi i ścisle przestrzega regulaminów i zasad bezpieczeństwa.

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka