+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Puerto Valle Ituzaingó, Corrientes, Argentyna

Puerto Valle Ituzaingó, Corrientes, Argentyna

Puerto Valle to luksusowa XIX-wieczna rezydencja, którą otacza ponad 14-hektarowy park zaprojektowany przez znaną firmę Carlosa Thaysa, specjalisty od architektury krajobrazu. Na gości czekają ekskluzywne pokoje z widokiem na rzekę Paraná. Ich wystrój świadczy o przywiązywaniu wagi nawet do najdrobniejszych detali. Łazienki są wyposażone w kosmetyki L’Occitane, goście mogą skorzystać z menu poduszkowego, przygotowano dla nich także egipską bawełnianą pościel. W parku znajduje się basen oraz palapa i quincho (rodzaje pergoli) zapewniające wspaniały wypoczynek. W zimie doskonałym miejscem na relaks jest biblioteka z kominkiem. W restauracji serwowane są lokalne specjały, takie jak chipá (bułka serowa), ryby rzeczne przyrządzone według tradycyjnych przepisów oraz domowe ciasta i owoce tropikalne. Z hotelu warto wybrać się na wyprawę do największego rezerwatu w kraju. W Laguna Valle żyją kajmany, kapibary, sarniaki pampasowe i wydry. Podczas wycieczki łodzią motorową można obserwować różnorodne gatunki ptaków oraz wyjce (gatunek małp). Piękne okolice hotelu zachęcają do jazdy konnej, tradycyjnej formy podróżowania w regionie, a rzeka kusi fanów kajakarstwa, którzy drogą wodną dotrą tam, gdzie nie da się dojść lądem.

Lokalizacja: Ituzaingó, Corrientes, około 55 km od lotniska w Posadas, 270 km od portu lotniczego Carlos Miguel Jimenez w Pilar (Paragwaj) i 1000 km od portu lotniczego Ezeiza w Buenos Aires.

Zakwaterowanie: 13 ekskluzywnych pokoi.

Restauracje i bary: 1 restauracja.

Udogodnienia: basen, park, ogród, biblioteka; indywidualne wycieczki, wyprawy łodziami motorowymi, lekcje gotowania, obserwowanie ptaków.

Sport i rekreacja: kajakarstwo, jazda konna, piesze wędrówki, wędkarstwo.

Spa: palapa i quincho (rodzaj pergoli) odpowiednie do spokojnego wypoczynku.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl