+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Castello Orsini Hotel, Nerola/Rzym

Castello Orsini Hotel, Nerola/Rzym

Unikalny pięciogwiazdkowy Hotel Castello Orsini mieści się we wspaniałym i zabytkowym zamku w miejscowości Nerola i gorąco zachęca Gości swoją bajkową atmosferą. Castello Orsini położony jest na terenie całkowicie odnowionej osady średniowiecznej zatem podroż w czasie gwarantowana podczas wypoczynku. Wnętrza hotelu wyposażone zostały w antyki i są ozdobione zabytkowymi dziełami sztuki oraz wykończeniami, a także wysokiej jakości tkaninami

Lokalizacja: Hotel Castello Orsini cieszy się zaciszną lokalizacją w miejscowości Nerola we Włoszech – Goście mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na region Lazio oraz otaczające go pasma górskie. Hotel oddalony jest o 15 km od klasztoru w Farfa, ok. 33 km od miejscowości Tivoli oraz ok 52 km od Rzymu.

Zakwaterowanie: hotel dysponuje łącznie 50 pokojami i apartamentami dla Gości o najwyższych wymaganiach – komfortowe i wyposażone w antyczne meble utrzymane w szykownym stylu, w których można poczuć się jak prawdziwy król. Każdy pokój jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor oraz minibar. Z części pokoi roztacza się widok na ogród, niektóre dysponują także balkonem.

Restauracja: bogaty wybór dań – potrawy serwowane są w 4 historycznych salach jadalnych: w przytulnej kaplicy Orsini goście mogą delektować się romantyczną kolacją. W sali rycerskiej można wziąć udział w uczcie podczas bankietu, natomiast obiadem można rozkoszować się w altanie w ogrodzie. W hotelu znajduje się także bar, kawiarnia / bistro oraz winiarnia.

Udogodnienia: w hotelowym SPA mieści się centrum fitness oraz centrum odnowy biologicznej z sauną i łaźnią turecką. Goście obiektu mogą korzystać zarówno z krytego, jak i odkrytego basenu.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka