+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Morukuru Family, Madikwe Game Reserve

Morukuru Family, Madikwe Game Reserve

Obóz Morukuru położony jest w rezerwacie Madikwe, który znajduje się w północno-zachodniej części RPA i obejmuje powierzchnię ponad 75 000 hektarów. Jest całkowicie bezpieczny i wolny od malarii – nie są potrzebne ani szczepienia ani leki. Rezerwat Madikwe położony jest na rozległych równinach, które są domem dla antylop (oryksów oraz springbok) jak również dla ponad 340 gatunków ptaków. Różnorodność roślinności jak również teren i topografia zapewniają obecność wielu zwierząt, które będzie można tu spotkać podczas pobytu. Miejsce to oferuje idealne możliwości obserwacji i uwieczniania chwil aparatem fotograficznym.

Morokuru składa się tylko z 4 całkowicie prywatnych willi: Owners House (dla 2 – 4 osób), River House i Farm House (dla 4-10 osób) oraz największej willi z czterema sypialniami dla maksymalnie 12 osób – Ocean House.

Ośrodek jest bardzo przyjazny i rodzinny – panuje w nim wspaniała atmosfera, każda rodzina ma zapewnioną pełna prywatność a ponadto gości dzieci w każdym wieku! Przygotowane zostały różne atrakcje dla najmłodszych Gości – więc nic już nie stoi na przeszkodzie aby przeżyć wyjątkowe safari ze swoimi pociechami!

Morukuru jest całkowicie skupione na zachwycaniu swoich Gości. Oferuje safari samochodowe oraz piesze, wędkowanie, obserwacja ptaków, zabawy na wolnym powietrzu, nadzorowane mini-przygody przygotowywane z myślą o najmłodszych. Wyśmienite zaplecze gastronomiczne zapewni Państwu wyjątkowe kulinarne doznania przez cały pobyt a każde danie będą Państwo mogli dopełnić idealnie dobranym winem z hotelowej piwniczki.

Morukuru został laureatem nagrody The World Luxury Hotel Awards w 2011 roku.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka