+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Casa de Uco, Mendoza, Argentyna

Casa de Uco, Mendoza, Argentyna

Dolina Uco słynie z winnic, w których uprawiany jest wyjątkowy szczep Malbec. Wśród nich wznosi się ekskluzywny hotel Casa de Uco, który koneserom wina zagwarantuje niezapomniane wrażenia. Wyjątkowy aromat miejscowych win jest efektem położenia winnic na wysokości 1250 m n.p.m., półpustynnego klimatu, gleb aluwialnych oraz najczystszych źródeł wody. Luksusowy obiekt urządzono w minimalistycznym, eleganckim i nowoczesnym stylu. Mieści się w nim 7 pokoi, 9 apartamentów i 3 wille z zapierającymi dech w piersiach widokami na okolicę. Wille są położone w winnicach, niedaleko głównej części obiektu, gwarantują więc pełną prywatność. Hotelowa restauracja serwuje wykwintne dania przygotowane z sezonowych produktów uprawianych w ogrodzie warzywnym. Szef kuchni organizuje prawdziwe argentyńskie barbecue w winnicy. Goście mogą poznać tajniki tej wyjątkowej kuchni podczas lekcji gotowania. Kompleks słynie z doskonałego wina, które można poznać podczas degustacji w towarzystwie doświadczonego sommeliera. Hotel zapewnia też możliwość wyprodukowania własnego wina. Goście wybierają winnicę, zarządzają nią i zbierają winogrona, które posłużą do stworzenia własnego trunku. Podczas całego procesu można liczyć na pomoc pracowników winnic. Miłośnikom aktywnego spędzania czasu warto polecić piesze wędrówki po Andach, które pozwolą poznać piękno regionu. Zarówno winnice, jak i malownicze okolice można poznawać również podczas wycieczek konnych lub powozem. Załoga hotelu chętnie zorganizuje spływ tratwami górską rzeką i rowerowe wyprawy w góry. W spa oferowane są ekskluzywne zabiegi na bazie wina, hydroterapia, sauna i masaże, gwarantujące pełną odnowę.

Lokalizacja: Dolina Uco, Argentyna, około 115 km od lotniska w Mendozie (połączenia lotnicze z portu w Buenos Aires i innych argentyńskich lotnisk międzynarodowych).

Zakwaterowanie:/em> 7 pokoi, 9 apartamentów i 3 wille.

Restauracje i bary:/em> restauracja, bar winny i klub.

Udogodnienia:/em> ogród, basen bez krawędzi, piwniczka win, winiarnia i winnica; lekcje gotowania, degustacja wina i oliwy z oliwek.

Sport i rekreacja:/em> trekking, centrum fitnessu, tenis, jazda konna, jazda na rowerze (także kolarstwo górskie), paralotniarstwo, połów sieciami, spływy tratwami.

Spa:/em> zabiegi oparte na winie, hydroterapia, sauna sucha, łaźnia fińska, masaże, wewnętrzne i zewnętrzne strefy relaksacyjne, hammam, jacuzzi, solarium.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl