+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Aman Venice, Wenecja

Aman Venice to luksusowy hotel usytuowany w sercu Wenecji w XVI-wiecznym Palazzo Papadopoli. Ten przepiękny i romantyczny hotel skrywa w swoich wnętrzach muzealne skarby i rokokowe freski Giovanniego Battisty Tiepolo. Doskonała lokalizacja ekskluzywnego Aman Venice pozwala gościom cieszyć się wspaniałą architekturą, kościołami, muzeami, meandrującymi uliczkami i wszystkim, co może zaoferować Wenecja – niezwykłe miasto na wodzie wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Odnowiony w 2014 roku hotel ma złocone sufity, wielowiekowe pokrycia ścienne ze skóry, rozłożyste i eleganckie schody oraz salę balową z widokiem na słynny Canal Grande. Jego 24 pokoje i apartamenty zostały indywidualnie urządzone przez Jean-Michel Gathy. Aman Venice dysponuje wieloma ekskluzywnymi miejscami na zorganizowanie uroczystości i prywatnych imprez, zarówno we wnętrzu budynku, jak i na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości są dwie restauracje, które prowadzi nagrodzony gwiazdką Michelin szef kuchni Davide Oldani, a także Blue Bar z widokiem na Canal Grande. Restauracja The Red Dining Room ma ściany pokryte jedwabiem oraz roztacza się z niej widok na ogród, natomiast The Yellow Dining Room ma wspaniały kominek oraz malowidła sufitowe, a ponadto oferuje widoki na najsłynniejszy kanał w Wenecji. Goście mogą korzystać z prywatnego ogrodu, zrelaksować się na tarasie na dachu lub odwiedzić bibliotekę z antycznymi i nowoczesnymi tomami. Mogą też rozładować stres i napięcie w ekskluzywnym Aman Spa i studiu fitness oferującym zajęcia aerobiku i siłownię. Aman Spa posiada trzy gabinety zabiegowe i oferuje masaże oraz zabiegi oparte na naturalnych produktach sygnowanych przez Aman.

Lokalizacja: Nad Canal Grande w Wenecji; 35 minut z lotniska Marco Polo; 15 minut od dworca autobusowego Piazzale Roma i stacji kolejowej Santa Lucia.

Zakwaterowanie: 24 luksusowe pokoje i apartamenty: Palazzo Bedroom, Palazzo Chamber Alfresco, Palazzo Chamber Luminoso, Palazzo Stanza, Maddalena Stanza, Papadopoli Stanza, Sansovino Stanza, Grand Canal Suite, Alcova Tiepolo Suite.

Restauracje i bary: 2 restauracje i bar: The Red Dining Room; The Yellow Dining Room; The Blue Bar; Garden Terrace.

Udogodnienia: Prywatny ogród; The Altana (taras na dachu z niesamowitymi widokami); lounge The Salon; The Library (kameralna biblioteka); ekskluzywne miejsca na zorganizowanie uroczystości i prywatnych imprez – we wnętrzu hotelu i na świeżym powietrzu.

Sport i rekreacja: Studio fitness; siłownia; stretching; trening personalny.

Spa: Aman Spa: 3 gabinety spa z przebieralniami i łazienkami; zabiegi na ciało i twarz; masaże; manicure; pedicure; body wrapping.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl