+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Włochy – informacje o kraju

Włochy – informacje o kraju

Słoneczny i ciepły kraj wspaniałej sztuki, gdzie wznoszono najpiękniejsze budowle świata, ojczyzna najwybitniejszych artystów, niezrównanych mistrzów kuchni i kreatorów mody, natchnienie malarzy. Miejsce ukazujące finezyjne mistrzostwo dokonań człowieka i spektakularne piękno natury. Łagodna śródziemnomorska pogoda czyni niezwykle przyjemnym podziwianie zachwycających wybrzeży, majestatycznych gór, sielskich krajobrazów oraz miast tak bogatych w najcenniejsze zabytki, że nie ma w nich miejsc nieciekawych. Trudno znaleźć drugi kraj, który tak jednogłośnie byłby określany jako piękny i kojarzył się niemal wyłącznie ze wspaniałością dzieł sztuki i romantyczną atmosferą.

Włochy dostarczają wrażeń niezapomnianych, których ogrom może przyprawić o lekki, lecz przyjemny zawrót głowy: spacer uroczymi uliczkami, wypoczynek na oszałamiająco pięknych plażach i kąpiel w ciepłym morzu, cudowne górskie pejzaże, fantastycznie prosta i wyśmienita kuchnia, wszechogarniająca radość z przeżywania każdego dnia.

Proponujemy Państwu poznanie Włoch w najpiękniejszym i najbardziej ekskluzywnym wydaniu. Opracowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę wypoczynku w uroczych zacisznych willach, wytwornych pałacykach i luksusowych hotelach na wspaniałym wybrzeżu Amalfi, nad kobaltowymi wodami okalającymi włoskie wyspy, w sercu Toskanii, w Wenecji i w Alpach… Wybór każdego z nich to niebanalny pomysł na wakacje w wielkim stylu, oddanie się rozkoszom niespiesznego życia i posiadanie przez chwilę najcudowniejszych miejsc Włoch tylko dla siebie – wpatrywanie się w sielskie pejzaże, spacery po pustych uliczkach Wenecji, podróże ogniście czerwonym ferrari.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka