+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

The St. Regis Saadiyat Island Resort

The St. Regis Saadiyat Island Resort

Pięciogwiazdkowy luksusowy hotel położony na dziewiczej plaży Saadiyat Island, około 90 minut od międzynarodowego lotniska w Dubaju. W pobliżu ośrodka znajduje się nadmorska promenada Corniche w Abu Dhabi,  przystań Yas, park rozrywki Ferrari Village a także 18-dołkowe pole golfowe.

Zakwaterowanie: hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie z panoramicznym widokiem na turkusowe wody Zatoki Perskiej w 377 pokojach i apartamentach; wszystkie posiadają prywatne tarasy i najnowocześniejsze udogodnienia.

Restauracje i bary: na terenie obiektu znajduje się 7 restauracji i barów, które serwują szeroki wybór dań, w tym steki, potrawy kuchni południowo-wschodniej Azji oraz kuchni śródziemnomorskiej

Udogodnienia hotelu: do dyspozycji gości jest centrum SPA składające się z 12 sal zabiegowych, 2 korty tenisowe, 2 korty do squash; dla najmłodszych gości ośrodek przygotował fantastyczny SandcastleKid’s club oferujący szereg zajęć, które odbywają się zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Ponadto hotel posiada dostęp do prywatnej plaży na wyspie Saadiyat oraz posiada łącznie 5 basenów w tym basen kryty oraz basen dla dzieci.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka