+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

The Palace of the Lost City, Sun City

The Palace of the Lost City, Sun City

Jak głosi legenda starożytne plemiona przybyły tu z północy Afryki i wybudowały dla swego władcy wspaniały pałac. Był on duchowym centrum ówczesnego królestwa, aż do momentu tragicznego trzęsienia ziemi. Kompleks został jednak odbudowany i odżył w nim duch dawnych czasów.

Dziś mieści się tutaj hotel, który zapewnia nawet więcej niż królewską gościnność.

Położony jest w odległości 10 km od lotniska w Pilanesburgu, 180 km od międzynarodowego lotniska w Johannesburgu. Nie da się go porównać z żadnym innym hotelem. Kość słoniowa, spiżowe i kryształowe posągi we wnętrzach, fascynujące barwy Afryki i zmysłowe wonie wokół tworzą niepowtarzalną atmosferę. Z każdego pokoju rozciąga się urzekający widok na dżunglę lub jezioro.

Dwie renomowane restauracje Crystal Court i Villa Del Palazzo serwują dania, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Na terenie hotelu są też koktajl bary.

Miłośnicy sportu znajdą tu doskonałe warunki do gry w tenisa, squasha, a także golfa (słynny Gary Player Country Club), mogą uprawiać narciarstwo wodne, korzystać z siłowni, basenu oraz Spa. Na terenie hotelu znajduje się też wspaniałe kasyno, wyświetlane są filmy, pokazywane przedstawienia. Okolicę można podziwiać także z lotu ptaka – podczas lotów balonem. Dzieci zostaną otoczone fachową opieką, przygotowano bowiem dla nich bogaty program zajęć.

Hotel zapewnia doskonałe warunki do przeprowadzania konferencji. Sun City i okolice to również wymarzone miejsce na firmowe incentive. The Palace oczaruje Was na zawsze…
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka