+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Thala Beach Nature Reserve, Queensland

Thala Beach Nature Reserve, Queensland

Thala Beach Lodge, oferujący zakwaterowanie określane jako Deluxe-Eco, jest jedynym luksusowym hotelem w Port Douglas, położonym na prywatnym cyplu między Cairns i Port Douglas. Na gości czekają pokoje eco-friendly, starannie usytuowane na terenie 145-hektarowego kurortu. Unikalne atrakcje są wliczone w cenę pokoju, aby pobyt w hotelu stał się dla gości niezapomniany. W Rezerwacie Thala znajduje się wiele siedlisk ciekawych i rzadkich gatunków zwierząt i roślin, dzięki czemu jest wymarzonym miejscem dla przyrodników i fotografów przyrody. Thala Beach Lodge Beach łączy niespotykane piękno i luksus nowoczesnego hotelu. Obiekt usytuowany jest między lasami tropikalnymi i Queensland, na południe od Port Douglas. Zbudowany został w sposób przyjazny dla środowiska. Oferuje spokój, piękne widoki na Morze Koralowe i doskonałe udogodnienia, w tym elegancką restaurację i bar. W hotelu znajduje się centrum odnowy biologicznej oraz wspaniały basen.

Lokalizacja: hotel położony jest na najbardziej wysuniętym na północ cyplu, w okolicy Port Douglas (10 minut drogi), w bezpośrednim sąsiedztwie Wielkiej Rafy Koralowej.

Zakwaterowanie: goście mają do wyboru 4 opcje zakwaterowania: Jungle Walk Bungalows, Eucalipt Bungalows, Coral Sea Bungalows i The Sandpiper Suite. Bungalowy w Thala Beach Lodge są przestronne i wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia.

Restauracje: z sezonowego menu, na które składają się potrawy ze świeżych lokalnych produktów, znana jest restauracja Port Douglas Ospreys. Serwuje dania nowoczesnej kuchni australijskiej, a jednocześnie zapewnia przepiękne widoki. Będą mogli Państwo zrelaksować się przy śpiewie ptaków w koronach drzew otaczających restaurację i poznać najlepsze lokalne przysmaki.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: goście mają okazję do podziwiania niezwykłych gatunków ptaków, oglądania żółwi podczas wyprawy kajakiem, odbycia wycieczki tematycznej „Odyseja Kokosowa”. Wszystko pod okiem pełnych pasji certyfikowanych przewodników.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka