+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Singita Grumeti Reserves

W dzikich ostępach północnej Tanzanii, chroniących ekosystem Serengeti Mara, wschodnie tereny obszaru Singita Grumeti Reserves przechodzą w Park Narodowy Serengeti, sąsiadując z jedną z najwspanialszych oaz życia w Afryce. Ziemie te przecina trasa corocznej wędrówki stad dzikich zwierząt, ciągnących w promieniach letniego słońca ku wodopojom odległej Kenii.

Rezerwat Singita Grumeti, który ma powierzchnię 140 000 hektarów, tętni życiem nawet wtedy, kiedy te stada znajdują się poza jego terenem. W rezerwacie znajdują trzy bardzo luksusowe obozy: Sasakwa, Sabora i Faru Faru. Nawiązują one klimatem do tradycji angielskich kolonii w Afryce i, jak przystało na brytyjską tradycję, mieszkający w nich goście będą mogli spędzać czas grając w krykieta, badmintona czy strzelając z łuku.

W każdym z nich znajdują się komfortowe gabinety Spa, a na wypoczętych po relaksujących zabiegach gości czekają zarówno podczas dnia jak i w nocy emocjonujące wyprawy piesze i otwartymi samochodami terenowymi na spotkanie z prawdziwą przygodą w afrykańskim buszu. Miłośnicy mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z lotów balonami.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka