+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Romantyczne RPA, 12 dni

Romantyczne RPA, 12 dni

Dzień 1 – 4. Po przylocie do Johannesburga przedstawiciel biura, powita Państwa na lotnisku a następnie załatwi wszystkie formalności związane z przesiadką na lot czarterowy do prywatnego 5* obozu na terenie rezerwatu zwierząt Sabi Sands lub na terenie rezerwatu Timbavati.

Na lotnisku zostaniecie powitani przez przewodnika a następnie przewiezieni samochodem do apartamentów znajdujących się w rezerwatach. Spędzicie tam cztery dni a główną rozrywką będą poranne i wieczorne wyprawy safari otwartymi samochodami terenowymi oraz piesze wycieczki z uzbrojonymi przewodnikami. Jedna z największych atrakcji to wyprawy nocne. Pobyt w apartamentach obejmuje pełne wyżywienie i wszystkie atrakcje.

Dzień 5. Po porannym safari i śniadaniu wyjazd na lotnisko i lot czarterowy do Johannesburga. Po wylądowaniu przedstawiciel biura pomoże przy załatwieniu formalności a następnie przewiezie do stolicy RPA – Pretorii. Nocleg w hotelu Illyria House, położonym w prestiżowej i strzeżonej dzielnicy ambasad.

Hotel jest elegancki, pełen antyków i XVII-wiecznych gobelinów. W hotelu jest tylko 6 apartamentów a obsługa Gości na najwyższym poziomie. Niedawno otwarte Aquarius Wellness Spa oferuje hotelowym Gościom wspaniałe zabiegi  relaksacyjne.

Dzień 6. i 7.
Transfer na prywatną stację kolejową należącą  do firmy Rovos Rail. Dla wielu osób przyjeżdżających do RPA nie ma lepszego sposobu na zobaczenie tego kraju niż podróż najbardziej luksusowym pociągiem świata Rovos na trasie Pretoria – Kapsztad lub w odwrotną stronę. Na trasie przewidziano kilka atrakcji dla podróżnych: min. wizytę w 100-letnim  odrestaurowanym miasteczku Matjiesfontein, leżącym w półpustynnej krainie Karoo, w mieście  Kimberly – światowej stolicy diamentów, w której  znajduje się tzw. Wielka Dziura – największy na świecie otwór wykopany przez człowieka w poszukiwaniu diamentów oraz przejazd doliną rzeki Hex, słynną z leżących tutaj pięknych winnic. W cenie programu jest pełne wyżywienie, wykwintne południowoafrykańskie wina  i wycieczki.

Dzień 8 -11.
Transfer ze stacji kolejowej do hotelu Cape Grace. Na miejscu można wynająć samochód i zwiedzić Kapsztad oraz okolicę na własną rękę lub też wcześniej wykupić wycieczki fakultatywne z przewodnikiem np. do Przylądka Dobrej Nadziei, na Górę Stołową, czy do winnic. W cenie programu  przewidziano wyjazd samochodem z prywatnym  szoferem na piknik na jedną z plaż wokół Kapsztadu (do wyboru: Clinton, Camps Bay, Bakoven). W cenie programu śniadania w hotelu.

Dzień 12.
Transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski lub kontynuacja pobytu np. w Namibii lub na Seszelach.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka