+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Ras Nungwi

Tym, co najbardziej przyciąga turystów do Zanzibaru, są wspaniałe, piaszczyste plaże, otaczające wyspę rafy koralowe, bogata, tropikalna roślinność oraz czyste, wolne od wodorostów morze.

Hotel Ras Nungwi to miejsce przesiąknięte egzotycznym duchem Zanzibaru, miejsce wymarzone do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych w promieniach równikowego słońca. Hotel jest położony w północnej części wyspy, niemal na samej plaży z olśniewająco białym piaskiem, ocienionej palmami kokosowymi. Pełne bujnej zieleni ogrody ciągną się aż do granicy najbardziej dzikich plaż na wyspie. Wody oceanu kryją bajecznie kolorową, kwitnącą rafą koralową. Hotel został zbudowany z krytych liśćmi palmowymi bungalowów z wapienia koralowego oraz innych surowców naturalnych, dzięki czemu dosłownie wtapia się w krajobraz, tworząc wyjątkową harmonię pomiędzy przyrodą a człowiekiem. Goście hotelu mogą cieszyć się pięknem odgłosów natury, nie rezygnując z luksusowych drewnianych domków oraz zachwycających apartamentów, położonych nad samym oceanem.  Swobodna atmosfera pozwala spędzać całe dnie i noce boso i w kostiumie kąpielowym.

Wszystkie 32 pokoje są urządzone z wyjątkowym smakiem: ręcznie rzeźbione przez miejscowych artystów łóżka, balkon, klimatyzacja, wentylator, suszarka do włosów, elektroniczny sejf oraz wspaniale wyposażona łazienka. Moskitiery rozwieszone nad łóżkami i łagodny szum oceanu zapewniają spokojny sen.

Z pokoi w domkach rozciąga się widok na ogród, natomiast z luksusowych chat można obserwować ocean. Im wyższą kategorię zakwaterowania wybierzemy, tym znajdziemy się bliżej plaży. Wszystkie chaty wyposażone są w mini bary  i odtwarzacz płyt CD.

Apartament Ocean o powierzchni 200 metrów kwadratowych, został stworzony dla osób poszukujących prawdziwego luksusu. Znajduje się tuż przy plaży a z pozostałych stron otacza go rajski ogród.. Posiada prywatny basen, taras na dachu oraz otwarty salon.

Pobliskie rafy koralowe to jedno z najbardziej unikalnych miejsc do nurkowania na świecie. Są one domem dla licznych populacji delfinów, żółwi i wielu innych morskich gatunków.

Hotel posiada w pełni wyposażone, pięciogwiazdkowe PADI centrum nurkowe, dzięki któremu podwodna przygoda czeka tutaj na wszystkich, bez względu na poziom ich umiejętności. Cały wachlarz innych sportów wodnych jest także w zasięgu ręki.

Na terenie hotelu znajduje się również restauracja oferująca różnorodną kuchnię, bar, kort tenisowy, salka TV i mały basen, z którego rzadko się korzysta, gdyż ciepły ocean oferuje fantastyczne warunki do pływania podczas przypływu. Nie ma możliwości korzystania z nart wodnych, skuterów i innych hałaśliwych atrakcji.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka