+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Rambagh Palace, Dżajpur

Wzniesiony w 1835 roku pałac, dawna rezydencja maharadży Dżajpuru, położony jest w bujnych ogrodach o powierzchni 19 hektarów, po których dumnie przechadzają się pawie.

Piękna architektura pałacu i jego niemal baśniowe wnętrza, które nic nie straciły z dawnego splendoru, oddają cały urok dworskiego życia, którym niegdyś tętniło to miejsce. Od ponad półwiecza Perła Dżajpuru – jak zwą pałac mieszkańcy miasta – z całego świata jako nieprawdopodobnie luksusowy hotel, pozwalający im zakosztować życia będącego niegdyś udziałem jedynie maharadży, jego świty i goszczących tu królów. Z okien 79 pokoi, w tym 33 apartamentów, Goście spoglądają na okazały dywan trawników u stóp pałacu, zaciszny otwarty dziedziniec lub zadbany ogród. Ich wnętrza to oryginalne pałacowe komnaty, niegdyś należące do dostojnych dworzan, zapierające dech w piersiach wyrafinowaną ornamentyką i królewskimi wygodami.

Wśród proponowanych apartamentów znajdują się wnętrza otwierające się na prywatny balkon, a ofertę pałacu wieńczą apartamenty prezydenckie i królewskie – niezwykle wystawne i wielkie zabytkowe komnaty książąt i księżniczek, a także samego maharadży, których wspaniałość przyćmiewa najśmielsze wyobrażenia. Pałac Rambagh to miejsce magiczne, w którego każdym zakątku tkwi zaklęta historia.

Lokalizacja: w centrum miasta, 4 km od dworca kolejowego i 11 km od portu lotniczego.

Restauracje: trzy restauracje oferują Gościom królewską ucztę, złożoną z indyjskich i europejskich przysmaków, podaną we wspaniałych wnętrzach lub na świeżym powietrzu. Hotel dysponuje także dwoma barami o ciekawej atmosferze i dużym wyborze wyśmienitych trunków oraz lekkich sycących przekąsek.

Sport i rekreacja: do dyspozycji Gości oddano baseny – kryty i odkryty, stoły pingpongowe, boiska do gry w squasha, nowoczesną siłownię, łaźnię parową i jacuzzi. W ośrodku jest egzotyczne centrum Jiva Grande SPA z dwiema fińskimi saunami i dwoma przestronnymi namiotami dla par, oferujące tradycyjne terapie starożytnej medycyny indyjskiej i zajęcia jogi. Goście mogą zagrać w golfa na 9-dołkowym polu hotelowym i pobliskim polu 18-dołkowym, oraz w krokieta, a na specjalne życzenie także w ulubioną grę maharadżów – polo. Organizowanie są również wyprawy po okolicy.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka