+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

OH All Suite Hotel

OH All Suite Hotel

Ten 5 gwiazdkowy hotel jest jednym z 5 hoteli należących do resortu Out of The Blue usytuowanych na prywatnym półwyspie. Resort znajduje się 20 minut od międzynarodowego lotniska w Heraklionie i pięknej wioski rybackiej Agia Pelaghia. Wygodne usytuowanie resortu zapewnia łatwy dostęp do okolicznych zabytków, które można zwiedzić podczas krótkich wycieczek.

Kompleks hotelowy otoczony jest ogrodem botanicznym zajmującym 167 000 metrów kwadratowych. Na jego terenie znajdują się piękne ogrody, zielone alejki, sadzawki, kaskady, strumienie, 3 plaże oraz prywatne ZOO. W 3 szklarniach rosną owoce, warzywa, zioła i kwiaty używane w restauracjach i barach. Dzięki temu innowacyjnemu zagospodarowaniu terenu i podejściu do ochrony środowiska resort został uhonorowany w 2002 roku nagrodą „Best Innovation in Terms of Environmental Protection”.

Na terenie resortu mieści się również imponujących rozmiarów Klub dla dzieci, w którym znajduje się teatr, ścianki wspinaczkowe, labirynt, karuzele, pokój zabaw, pokój gier, rodeo, trampolina, domki na drzewach, basen, restauracje oraz bary z dziecięcym menu. Goście resortu mają do dyspozycji 8 restauracji, 8 barów, SPA, oraz centrum sportow wodnych, w którym można między innymi wynająć kajaki, rowery wodne, popływać na bananie, poskakać na wodnej trampolinie lub nauczyć się nurkowania w centrum nurkowym.

The OH! All-Suite Hotel to hotel położony na krańcu prywatnego półwyspu i składa się z luksusowych apartamentów, dwupoziomowych domków oraz willi. Na jego terenie znajduje się podgrzewany basen, restauracja, restauracja przy basenie, bar oraz prywatna piaszczysta plaża tylko dla Gości Oh! All Suite Hotel! Hotel jest idealnym miejscem dla Gości ceniących prywatność, jego skrajne położenie, prywatna recepcja, SPA i bezpośredni dostep do plaży dają poczucie wyjątkowego luksusu.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka