+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

The Langham Auckland Hotel

The Langham Auckland Hotel

Luksusowy hotel The Langham Auckland wniesiono w centrum największego miasta Nowej Zelandii, a jednocześnie o krok od wybrzeża. Mieści się w nim 410 pokoi gwarantujących komfortowy wypoczynek w przytulnym wnętrzu z wygodami właściwymi pięciogwiazdkowemu obiektowi. We wszystkich pokojach jest szybkie łącze internetowe, dzięki czemu goście pozostaną w stałym kontakcie z bliskimi, dzieląc z nimi radość pobytu w odległej Nowej Zelandii.

Lokalizacja: hotel mieści się w centrum Auckland, w odległości krótkiego spaceru zarówno od najbardziej atrakcyjnych obiektów turystycznych, jak i ładnego nabrzeża. Międzynarodowy Port Lotniczy Auckland oddalony jest od hotelu o 25 km.

Zakwaterowanie: wśród 410 wszystkich pokoi znajduje się 187 pokoi klasycznych i 139 luksusowych, o wspaniałym wystroju – doskonałych dla rodzin lub grup przyjaciół, 70 pokoi o powierzchni 28 m2, których goście cieszyć się będą specjalnymi przywilejami, a także 14 jedno- i dwupokojowych apartamentów, wyjątkowo bogato wyposażonych, o powierzchni od 55 do nawet 83 m2.

Restauracje: w stylowym wnętrzu restauracji i dwunastoosobowej prywatnej jadalni podawane są najlepsze dania z całego świata. Komfortowy, czynny całą dobę lokal oferuje regionalne przysmaki. W hotelu jest też bar oraz winiarnia, gdzie prócz wybornych win napić się można także doskonałej herbaty.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: odkryty ogrzewany basen, możliwość uprawiania sportów wodnych, loty widokowe, obserwacja waleni. Nowoczesne centrum Chuan SPA (otwarte na początku 2009 roku) oferuje sześć wystawnie urządzonych pokoi zabiegowych, supernowoczesną siłownię, odkryty ogrzewany basen na dachu hotelu, sauny dla kobiet i mężczyzn, łaźnie parowe i jacuzzi na świeżym powietrzu.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka