+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Kings Camp, Rezerwat Timbavati

To, co oferuje swoim Gościom Kings Camp Private Game Reserve, to przede wszystkim wysoki poziom luksusu w naturalnym, dzikim otoczeniu. Kings Camp położony jest w północno-wschodniej części rezerwatu Timbavati. Ten rezerwat o wielkości ponad 60 000 hektarów, istnieje od 1995 roku i jest częścią Parku Narodowego Krugera, założonego w 1956 roku.

Kings Camp wyposażony jest w salę wypoczynkową i jadalnię, bar, basen, taras z widokiem na rezerwat i oczka wodne. Każdy z jego dziesięciu luksusowych apartamentów urządzony jest z wielkim smakiem. Wszystkie posiadają wewnętrzny i zewnętrzny prysznic.

Kings Camp słynie z wybornej afrykańskiej kuchni, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Doskonałym uzupełnieniem do wyśmienitych dań będą wina ze znajdującej się na miejscu, bogato wyposażonej piwniczki. Niewątpliwie do największej atrakcji Kings Camp należy obecność dosłownie na wyciągnięcie ręki dzikich zwierząt, zamieszkujących rezerwat. Wielbiciele botaniki znajdą tu ponadto setki specyficznych roślin i drzew.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka