+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Kasbah Tamadot, Asni

Kasbah Tamadot to wielokrotnie nagradzany hotel, położony w imponującym paśmie górskim Atlas w Maroku. Obecny właściciel, sir Richard Branson, kupił obiekt podczas jednej ze swoich wypraw balonowych. Z luksusowego hotelu roztacza się wspaniały widok na dolinę, górę Tubkal i kilka tradycyjnych, berberyjskich wiosek. Kasbah Tamadot oferuje zakwaterowanie w 28 ekskluzywnych pokojach i apartamentach, włączając w to 10 ultraluksusowych namiotów berberyjskich. Wszystkie formy zakwaterowania wyposażone zostały w tradycyjne, marokańskie meble i antyki, niektóre z nich posiadają prywatny basen. Pokoje i apartamenty oferują szlafroki, wodę mineralną, stacje dokujące na iPoda, kosmetyki, kapcie, kapelusze słoneczne, pocztówki ze znaczkami oraz bezpłatny minibar. Na życzenie gości dostępny jest telewizor z odtwarzaczem DVD. Główna restauracja hotelu, Kanoun, składa się z kameralnego baru z kominkiem oraz wyjątkowej sali jadalnej, a jej menu opiera się na smacznych daniach kuchni lokalnej i międzynarodowej. Gdy pogoda jest ładna, goście mogą delektować się posiłkami na świeżym powietrzu w barze przylegającym do basenu lub na tarasie położonym na dachu budynku. Wypoczynek nad basenem w promieniach słońca to gwarancja udanego i relaksującego pobytu, ale goście powinni także odwiedzić ekskluzywne Asounfou Spa, które oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, oraz łaźnię turecką, gdzie podczas tradycyjnego marokańskiego rytuału skóra zostaje głęboko oczyszczona. W okolicy hotelu można wziąć udział w szeregu zajęć, takich jak odpowiednio dopasowane wycieczki fakultatywne, wędrówki na mułach, lekcje gotowania czy gra w tenisa.

Lokalizacja: u podnóża Atlasu Wysokiego, ok. 45 min drogi na południowy wschód od lotniska w Marrakeszu.

Zakwaterowanie: 28 luksusowych pokoi i apartamentów, w tym 10 berberyjskich namiotów: Superior Room, Deluxe Room, Superior Suite, Deluxe Suite, Berber Tent, Master Suite.

Restauracje i bary: restauracja Kanoun.

Udogodnienia: podgrzewany basen bez krawędzi, z przylegającym jacuzzi, biblioteka z przytulną salą z kominkiem, Asmoun Lounge wyposażony w stół bilardowy, telewizję satelitarną, odtwarzacz DVD, sprzęt muzyczny i w pełni wyposażony honesty bar, kino pod gwiazdami.

Sport i rekreacja: siłownia, 2 oświetlone korty do tenisa, trekking, indywidualne wycieczki, warsztaty kulinarne.

Spa: Asounfou Spa z tradycyjną, marokańską łaźnią parową i krytym basenem.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl