+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hotel Fontainebleau Miami Beach

Hotel Fontainebleau Miami Beach

Hotel legenda, jeden z najbardziej znanych w Miami Beach, wielokrotnie ukazywany w hollywoodzkich filmach, takich jak „Goldfinger”, „Bodyguard”, „Dreamgirls” i „Człowiek z blizną”, miejsce, które upodobały sobie gwiazdy i politycy, gdzie często zatrzymywał się Frank Sinatra…

Ponownie otwarty w 2008 roku, Fontainebleau to spektakularny przykład splendoru złotej ery Miami Beach i symbol nowoczesnego luksusu, bowiem nad nadaniem legendarnemu obiektowi świeżego wyglądu pracowali najznamienitsi projektanci i architekci. Wśród zabudowań hotelu, rozmieszczonych na niemal 9 hektarach nadmorskiej zieleni, w niebo strzelają dwie wieże – wyższa ma zawrotną wysokość ponad 300 metrów i góruje nad plażą Miami Beach. Mieszczą one zupełnie nowe apartamenty, dopełniające oferty 1504 wspaniałych pokoi hotelu.

Do dyspozycji Gości oddano pokoje wyposażone w nowoczesne urządzenia techniczne i niezwykle luksusowe rozwiązania, otwierające się na umeblowane balkony z panoramicznym widokiem. Wnętrza kryją marmurowe łazienki, wanny z hydromasażem oraz aneksy kuchenne, a niepowtarzalny wystrój tworzą stonowane kremowe barwy z kolorowymi akcentami, doskonale oddające klimat Miami Beach. Można rzec, że ponowne otwarcie hotelowych podwoi to powrót legendy.

Lokalizacja: hotel jest usytuowany przy piaszczystej plaży, w dzielnicy rozrywki, ok. 3,5 km od South Beach. Do najlepszych sklepów: Bal Harbour, Aventura Mall i Lincoln Road, Goście dowożeni są nieodpłatnie hotelowym minibusem. Międzynarodowy Port Lotniczy Miami oddalony jest od hotelu o zaledwie 20 minut drogi.

Restauracje: 11 wspaniałych restauracji serwuje najbardziej wyrafinowane przysmaki z całego świata przygotowane pod nadzorem słynnych mistrzów kuchni. Do dyspozycji Gości oddano też cztery niezwykle modne bary.

Sport i rekreacja: na siódmym piętrze wyższej wieży hotelu oraz na piątym piętrze niższej znajdują się oryginalne odkryte baseny z tarasami, skąd podziwiać można panoramę Miami Beach i gdzie podawane są lekkie posiłki. Do dyspozycji Gości są też imponujące główne baseny kompleksu hotelowego Fontainebleau, tworzące spokojną enklawę otoczoną wypoczynkowymi domkami, wiele mniejszych płytkich basenów stanowiących doskonały zakątek na rodzinny wypoczynek z dziećmi, wspaniała 300-metrowa prywatna piaszczysta plaża, łodzie i sprzęt do uprawiania sportów wodnych oraz nowoczesna siłownia. Zapewniono grę w golfa i tenisa oraz loty na paralotni. Zakupów można dokonać w ekskluzywnych butikach. Ośrodek przygotował bogaty program bezpiecznych zajęć dla dzieci.

SPA: w dwupoziomowym centrum SPA, o powierzchni ponad 3700 m², jest basen oraz 30 prywatnych pokoi do przeprowadzania wyszukanych zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystujących bogatą w minerały wodę pod wieloma postaciami.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka