+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hotel Almyra, Pafos

Hotel Almyra, Pafos

Luksusowy hotel położony tylko kilka minut drogi od historycznego centrum Pafos. Jest obiektem zaprojektowanym w oryginalnym nowoczesnym stylu, a zatem zupełnie innym niż wszystkie na Cyprze. Jego chłodny wystrój ma wielu amatorów, którzy powracają tutaj co roku.

Zakwaterowanie: Hotel dysponuje 143 pokojami, w większości z widokiem na morze, 32 apartamentami i 20 bungalowami, wszystkie z widokiem na leżące poniżej morze. Zarówno pokoje, jak apartamenty i bungalowy mają balkony lub tarasy.

Restauracje: Almyra oferuje swoim gościom doskonałą kuchnię, której dania serwowane są w trzech restauracjach, różniących się, ale utrzymanych w duchu nowoczesności charakteryzującej hotel. Mosaics to główna restauracja i jej zadaniem jest usatysfakcjonowanie wszystkich gości, serwuje więc przede wszystkim dania kuchni międzynarodowej. Restauracja Notis specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej z akcentami japońskiej. Ouzeri, położona przy plaży, oferuje lekkie dania kuchni greckiej.

Sport i rekreacja: basen, tarasy do opalania, saunę, jacuzzi, korty do tenisa, salę fitness, centrum sportów wodnych (windsurfing, narty wodne, nurkowanie). Dla dzieci jest specjalny basen oraz klub, pokój zabaw i boisko.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka