+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hilton Seychelles Northolme Resort & SPA, Mahe

Hilton Seychelles Northolme Resort & SPA, Mahe

Ten ekskluzywny 5* ośrodek wypoczynkowy zarządzany jest przez znaną sieć hotelową Hilton. Składa się z 40 superluksusowych willi położonych na głównej wyspie Seszeli – Mahe. Trudno sobie wyobrazić piękniejsze i bardziej gustownie urządzone miejsce na wypoczynek. 14 parterowych willi stoi bezpośrednio przy brzegu Zatoki Beauvallon, pozostałe 26 domów, w większości piętrowych, usytuowanych jest na łagodnym zboczu wzgórza.

Wille w hotelu Hilton Seychelles Northolme Resort & SPA zbudowano na palach, aby zapewnić możliwie najlepsze widoki na ocean. Ich styl architektoniczny nawiązuje do lokalnych tradycji, wnętrza natomiast urządzono w najnowocześniejszym stylu przy użycia naturalnych materiałów i tkanin.

W wyrafinowany luksus wnętrz willi wpisuje się również sprzęt najwyższej klasy jaki jest na ich wyposażeniu. W pokojach znajdują się m in. łóżka z baldachimami, jacuzzi, plazmowe ekrany TV, CD, DVD i przestronne balkony.

Lokalizacja: 25 min z lotniska międzynarodowego w Mahe oraz stolicy – Victorii.

Restauracje: Dwie hotelowe restauracje Hilltop oraz Les Cocotiers specjalizują się w owocach morza, lokalnej kuchni kreolskiej i posiadają bogatą kartę win. Restauracja Hilltop ma formę bufetu i dodatkowo proponuje zmieniające się wieczory tematyczne. Bar z pięknym widokiem na ocean jest znakomitym miejscem na wypicie drinka podczas zachodu słońca.

Sport i rekreacja: Basen, Fitness Center, świetnie wyposażone centrum sportów wodnych PADI; nurkowanie w masce, wędkarstwo głębinowego, nurkowania z butlami.

Inne atrakcje i udogodnienia: Na terenie hotelu znajduje się sklep z pamiątkami i czasopismami, biblioteka oraz pokój z grami video. Goście mogą wybrać się również łodzią na piknik na którąś z małych okolicznych wysepek.

Na miejscu znajduje się także luksusowe Duniye SPA, zbudowane na olbrzymiej granitowej skale.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka