+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Eagles Nest

Hotel Eagles Nest, położony na wzgórzu, z którego rozciągają się przepiękne widoki na zatokę Bay of Islands, zdobył bardzo wiele nagród i wyróżnień. Zaprojektowany został w współczesnym eklektycznym stylu. Ogrody oraz część hotelowa doskonale wtapiają się otoczenie. Goście zatrzymujący się w willach hotelu Eagles Nest mają do dyspozycji jacuzzi oraz podgrzewane baseny z krawędzią infinity, która sprawia wrażenie, jakby woda zlewała się linią horyzontu. Bay of Islands, w której leży Eagles Nest, uznano za drugie na świecie miejsce pod względem intensywności błękitu nieba po Rio de Janeiro. W zatoce naliczono 144 wysepki. Charakteryzuje się ona subtropikalnym klimatem. Jest wybierana przez miłośników łowienia ryb, wędrówek po buszu, żeglarstwa, a także po prostu romantycznego piknikowania.

Lokalizacja: w przepięknej zatoce Bay of Islands.

Zakwaterowanie: w Eagles Nest jest 5 willi – od dwuosobowych do ośmioosobowych.

Restauracje: szef kuchni do przyrządzania potraw wykorzystuje najświeższe składniki. Ryby, homary i inne owoce morze zawsze pochodzą ze ostatnich połowów. Natomiast wino serwowane w restauracji jest sprowadzane z najlepszych nowozelandzkich winnic.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: na pewno warto w Bay of Islands zorganizować lot helikopterem, aby w pełni poznać uroki tego wyjątkowego miejsca.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka