+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Chateau Mcely

Chateau Mcely

Chateau Mcely to elegancki pięciogwiazdkowy hotel usytuowany na terenie 5 hektarowego parku, łączący w sobie niezwykły urok zabytkowej architektury z nowoczesnymi udogodnieniami. W zasadzie hotel ten to prawdziwy pałac – pierwszy i jedyny w swoim rodzaju w całej Republice Czeskiej. Hotel Chateau Mcely jest usytuowany w samym sercu legendarnego lasu św. Jerzego, a dzięki lokalizacji na wysokim wzgórzu, z obiektu roztaczają się piękne widoki. Budynek hotelu był wcześniej siedzibą przedstawicieli arystokratycznego rodu Thurn-Taxis, a obecnie jest jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Czechach – jakość usług na najwyższym poziomie, piękno i aranżacja niezwykłych wnętrz oraz imponująca okolica zostały stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających klientów

Chateau Mcely posiada najwyższy europejski certyfikat Unii dla zielonych hoteli i jest członkiem prestiżowej sieci jaką jest Small Luxury Hotels of the World. W 2007 Chateau Mcely jako jedyny pięciogwiazdkowy „zielony” i „eco chic” hotel w Republice Czeskiej, a drugi w Unii Europejskiej. W 2008 Chateau Mcely otrzymał World Travel Awards 2008 w kategorii „Green Hotels”  oraz zdobyl tytuł „The World’s Leading Green Hotel  and European Green Resort 2011”.

Lokalizacja: ok. 50 minut jazdy od Pragi

Zakwaterowanie: hotel dysponuje 23 wyjątkowymi pokojami oraz apartamentami. Każdy z nich ma swój własny styl, nazwę i jest urządzony z najwyższą starannością z naciskiem na każdy szczegół. To prawie tak, jak pobyt w 23 różnych hotelach. Rodzaje zakwaterowania: Double Room (ok 20 m²), Deluxe Double Room (ok 25 m²), Junior Suites (39,5m–  42,5 m2), Luxury Suites (39,5 m–  48 m2), Legendary Suite – 60.5 m2

Restauracje: znana Restauracja Piano Nobile znajdująca się w TOP 10 najlepszych restauracji – http://www.grandrestaurant.cz/top-10-absolute/?lng=en. Serwuje tradycyjne dania oraz kuchni międzynarodowej. Przy dobrej pogodzie można zjeść posiłek na świeżym powietrzu na patio zamku. Hotel oferuje także XVII wieczny Alchemist Club oraz winiarnię.

Udogodnienia: wspaniałe Spa,  szeroki wybór zabiegów z wykorzystaniem biokosmetyków produkowanych w laboratorium zamkowym, sauna i jaccuzi (outdoor), wielofunkcyjne boisko sportowe, atrakcje dla dzieci. Ponadto: Organizowanie wieczorków z degustacją wina, koniaków oraz cygar, przejażdżki bryczką lub w zabytkowymi samochodami, organizowanie turniejów towarzyskich w: tenisa, siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę czy krokieta, a także pikniki, łucznictwo oraz różne zabawy na terenie parku zabawy i gry z lokalnym przewodnikiem.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka