+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Castello Banfi Il Borgo, Montalcino, Toskania

Castello Banfi Il Borgo, Montalcino, Toskania

Hotel Castello Banfi – Il Borgo jest malowniczo położony na wzgórzu, zaledwie 10 km od Montalcino. Obiekt ten oferuje niezwykle eleganckie i komfortowe pokoje oraz niepowtarzalne widoki na dolinę Ombrone oraz na własną winnicę. Castello Banfi to rodzinna winnica w regionie Brunello Toskanii. Wraz z jego dwiema pozostałymi posiadłościami w Piemoncie Vigne Regali i Principessa Gavia, został on uznany na całym świecie w sztuce włoskiego wina i został wielokrotnie nagrodzonymi prestiżowymi nagrodami za oddanie temu niezwykłemu trunkowi.

Lokalizacja: Hotel Castello Banfi znajduje się 1 godzinę jazdy od Sieny oraz 50 km od miejscowości Montepulciano

Zakwaterowanie: Castello Banfi Il Borgo dysponuje 14 luksusowymi pokojami i apartamentami ze starannie dobranymi tkaninami, meblami i dodatkami w toskańskim stylu, natomiast wnętrza zdobią drewniane belki stropowe tworząc niezwykły klimat w każdym pomieszczeniu. Każdy pokój oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z płaskim ekranem oraz w pełni wyposażone łazienki z kabiną prysznicową – w niektórych pokojach dostępna jest także wanna.

Restauracje: Pełna kamiennych łuków i zabytkowych żyrandoli restauracja La Tawerna serwuje lokalne specjały w porze lunchu oraz kolacji. Goście mogą także odwiedzić piwnicę z winami oraz wziąć udział w degustacji win.

Udogodnienia hotelowe: Do dyspozycji Gości na miejscu jest odkryty basen oraz siłownia. Na terenie posiadłości znajduje się także muzeum poświęcone historii wina.

 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka