+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Borgo Egnazia, Puglia, Włochy

Borgo Egnazia, Puglia, Włochy

Hotel Borgo Egnazia charakteryzujący się tradycyjną architekturą Apulii jest usytuowany pośród śródziemnomorskiej roślinności. Z hotelu roztacza się piękny widok na klub golfowy San Domenico. W odległości 1,5 km od hotelu, w miejscowości Savelletri, położony jest prywatny klub na plaży.

Borgo Egnazia został uznany przez brytyjski magazyn Tatler za najlepszy nowy hotel rodzinny w 2011 roku. Znalazł się także na liście magazynu Travel & Leisure wśród 50 nowych, ulubionych hoteli. Panują tu znakomite warunki do wypoczynku, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

W klubie Trullalleri najmłodsi są pod opieką profesjonalnych opiekunów. Klub jest dostępny dla dzieci w wieku od ośmiu miesięcy do 13 lat. Znajduje się tu duża sala do zabawy z wyodrębnioną częścią do wypoczynku, a także kącik do czytania książek. Prowadzone tutaj zajęcia edukacyjne w różnych grupach wiekowych mają na celu rozwijanie kreatywności dzieci. Szczególnie lubiane przez najmłodszych są zajęcia z zakresu sztuki czy kulinariów. Inicjowane są przeróżne gry i zabawy dla najmłodszych. Nauka robienia biżuterii czy ceramiki, umiejętność dbania o ogród warzywny na pewno będzie dla nich ciekawym doświadczeniem.

Klub Fichi d’India dla nastolatków zapewnia wiele atrakcji. W czasie pobytu mogą oni, mi.in. grać w tenisa, uczyć się gry w golfa. Specjalnie dla nich stworzono specjalną przestrzeń do gry w Wii, Playstation, PC. Do ich dyspozycji jest również bezprzewodowy Internet.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka