+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Blanket Bay

Bajeczny krajobraz poprzecinany strumykami, rwącymi rzekami i lśniącymi taflami jezior, w których przeglądają się majestatyczne góry – to ogromna przestrzeń o każdej porze roku zachęcająca do wędrówek malowniczymi szlakami, niezapomnianych wypraw konnych i rowerowych lub oddania się pasji wędkowania w dziewiczym otoczeniu.

W tym pięknym miejscu, sąsiadującym z rozległymi terenami, gdzie pasą się stada owiec, przygotowano dla gości oazę wygody i spokoju: pięć 37-metrowych pokoi z widokiem na jezioro, roztaczającym się z prywatnego tarasu lub balkonu, a także trzy wspaniałe 65-metrowe apartamenty, każdy z kamiennym kominkiem i 37-metrowym tarasem, z którego można podziwiać zachwycający górski pejzaż. Propozycji tej dopełniają cztery apartamenty urządzone we wnętrzu tradycyjnego kolonialnego domu. W każdym jest piękny kamienny kominek, a połączone z dużym salonem tworzą wspaniały 130-metrowy apartament, idealny dla rodzin i podróżujących razem par.

Warto dodać, że na terenie całego ośrodka, włącznie z pokojami gości, obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, dzięki czemu w pełni można cieszyć się czystym, rześkim powietrzem.

Lokalizacja: ośrodek wzniesiono nieopodal maleńkiej wioski Glenorchy na północnym brzegu jeziora Wakatipu, po którego przeciwnej stronie rozpościera się miasto Queenstown.

Miejsce to, będące bramą do dwóch parków narodowych, ze względu na swą urodę zostało wybrane na plan filmowy sławnej z przepięknych krajobrazów ekranizacji trylogii J.R.R. Tolkiena „Władca pierścieni”.

Z Blanket Bay do centrum Queenstown jedzie się 45 minut, do portu lotniczego można dotrzeć samochodem w ciągu godziny, śmigłowcem w ciągu 12 minut.

Restauracje: dania tradycyjnej kuchni francuskiej i specjały Oceanii podawane są w przytulnej jadalni z kominkiem lub na tarasie, również ogrzewanym kominkiem, z którego oglądać można panoramę majaczących w oddali gór. Wyśmienitym potrawom towarzyszą wspaniałe wina z bogato wyposażonej piwniczki, która służy także jako kameralne miejsce na romantyczną kolację.

Sport i rekreacja: odkryty basen, jacuzzi, siłownia, centrum zdrowotne spa z masażami i aromaterapią. Ośrodek zapewnia niezapomniane spotkania z piękną przyrodą Nowej Zelandii: wędkowanie, jazdę konną brzegiem jeziora lub konne wyprawy, piesze wędrówki malowniczymi szlakami, rejsy łodziami i kajakami po jeziorach i rzekach, spływy górskimi potokami, przejażdżki rowerowe, loty widokowe na pokładzie śmigłowca, skoki na bungee, loty śmigłowcem wprost na przepiękne ośnieżone górskie stoki oraz nad niedostępne rzeki pełne wspaniałych okazów ryb.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka