+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Ślub w stylu James’a Bonda

Opublikowano:

Autor: Marek Mazur

Ślub w stylu James’a Bonda

Czyli jak to zrobić po latach….

Nawet tytułowy James Bond nie od zawsze był Agentem 007. Będąc młodzieńcem skierowanym na osiągnięcie sukcesu, postawił na ciężki trening i pracę. Nawet jeśli w tych latach miałby czas na miłość i związanie się z tą jedną, jedyną, obowiązki w służbie Jego Królewskiej Mości pochłaniałyby go bez reszty. Po latach ciężkiej i stresującej pracy, kiedy skroń naszego bohatera osypała się nieco srebrem zaś do najbardziej pochłaniających i niebezpiecznych akcji ma już sztab zaufanych agentów, jest gotów pomyśleć poważniej o tym, co być może nieco zaniedbał przez lata intensywnej kariery.

Ciekawe, ilu z Was, drodzy czytelnicy, może się identyfikować z powyższą opowieścią. Ilu z Was pochłonęła bez reszty budowa firmy, ciągła praca. Ilu przez to być może nieco zaniedbało swoje obowiązki małżeńskie? Ten żar jednak nie wygasł, tli się w nas ciągle z wielką siłą. Nie pozwólmy mu zgasnąć! Najlepszą ku temu okazją jest własnie odnowienie przyrzeczenia małżeńskiego! Tak, po latach, kolejny raz, już kameralnie, nie dla gości czy rodziny a głównie i wyłącznie dla Was samych. Ten trend wdziera się do nas z zachodu. I jak osobiście nie pochwalam ślepego powielania wszystkiego co do nas dociera z Europy zachodniej czy USA, to jest jednak wspaniała idea! Pojawia się pytanie, jak prawdziwy James Bond chciałby to zorganizować? Tutaj z pomocą przychodzi Państwu Luxury Travel, biuro które jako pionier na rynku luksusowej turystyki posiada wiele ciekawych rozwiązań by zrealizować te plany.

James Bond zapewne wybrałby wygodny lot klasą biznes na wspaniałe Seszele. Tam zaś, bardzo romantyczną, prywatną wyspę Round Island na której znajduje się jedynie 10 willi z basenami należącymi do Enchanted Island Resort. Luksus na luzie, tak można by je streścić w trzech słowach. Miejsce to charakteryzuje wspaniała natura z malowniczymi, małymi prywatnymi plażyczkami przy każdej z willi, serdeczna oraz profesjonalna obsługa.

Wspomnieć należy też o klimatycznej restauracji serwującej przesmaczne dania kuchni kreolskiej, indyjskiej, śródziemnomorskiej. Szef kuchni także przygotuje menu wg osobistych preferencji każdego z gości. Obsługa wyróżnia się indywidualnym podejściem dając poczucie autentycznego ciepła i gościnności. Enchanted Resort to miejsce z doświadczeniem w tego typu wydarzeniach, więc macie pewność, że Wasze oczekiwania zostaną spełnione perfekcyjnie i przygotowane dokładnie zgodnie z życzeniami. Sama uroczystość powinna odbyć się na plaży otulonej słońcem i lazurowymi wodami oceanu. Kiedy patrząc sobie w oczy wypowiecie ponownie słowa przysięgi, wystrzelą szampany, poczujecie się jak wtedy, stojąc na ślubnym kobiercu, lata temu. Z pewnością uczucie zapłonie na nowo gorącym płomieniem. Zanim jednak udacie się do willi by świętować to wydarzenie we dwoje, koniecznym jest odbycie prywatnego rejsu ku zachodowi słońca, oczywiście super łodzią Sunseeker którą to pływał nasz bohater w niezapomnianym „Quantum of Solace”. Potem już tylko truskawki, szampan i WY dwoje…

Po spędzeniu kilku nocy w tych romantycznych okolicznościach, będąc oderwanym zupełnie od codzienności, warto powrócić w stylu Jamesa Bonda i spędzić 3 noce w najbardziej wyrafinowanym i luksusowym miejscu na Seszelach. By tam dotrzeć agent Luxury Travel wynajmie dla Was helikopter. Zaledwie 15 minutowy lot przeniesie Was do mekki luksusu. To gwarantuje Fregate Island Private.

Miejsce odwiedzane przez najmożniejszych tego świata pozwoli zatopić się komforcie niespotykanym nigdzie indziej. Przepiękna natura, żółwie giganty żyjące na wolności, luksusowe wille z basenami, miękkie niczym mąka plaże, wyszukana kuchnia to jedynie ułamek tego, co oferuje Fregate Island. By to poczuć, trzeba tam być gdyż niewiele innych miejsc bardziej pasuje do naszego bohatera, niż to właśnie.

 

Jak wszystko co piękne szybko się kończy, Wasz pobyt na Seszelach dobiega też ku końcowi. Jednak to, co tam się wydarzyło pozostanie na zawsze w Waszych sercach i myślach. Niczym para zakochanych nastolatków, wsiadając radośnie do helikoptera, oddalicie się od raju w kierunku głównej wyspy, Mahe. Stamtąd, lotem rejsowym odlecicie w dalszą część swojej podróży poślubnej. Na czarny ląd, do Kenii na safari! Dlaczego właśnie tam? Gdyż to blisko z Seszeli, dziko, autentycznie i luksusowo. Chociaż Kenia kojarzyć się może z masową turystyką, jednak na granicy rezerwatu Masai Mara znajdują się prywatne parki, które zapewniają wysoką jakość safari, restrykcyjnie ograniczony ruch turystyczny oraz wspaniałe miejsca na wypoczynek. Jednym z nich, zdecydowanie godnym polecenia jest Mara Bushtops Camps.

Luksusowe namioty, wyposażone we wszelkie udogodnienia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Wspaniałe widoki z tarasu, wykwintna kuchnia oraz atmosfera pobytu w wyjątkowym miejscu. Wyjazdy na safari prywatnymi, komfortowymi pojazdami 4×4 w towarzystwie najlepszych przewodników, romantyczne lunche lub śniadania z szampanem w buszu. Gwarancja obserwowania drapieżników niemal na wyciągnięcie ręki, każdego dnia, mnogość zwierząt i ptactwa, fantastyczne krajobrazy. To absolutnie konieczny punkt do odwiedzenia dla każdego poszukiwacza przygód na najwyższym poziomie. Bushtops oferuje też jedno z najlepszych, wielokrotnie nagradzanych safari spa na kontynencie afrykańskim. Taka przygoda na łonie dzikiej natury to idealne zwieńczenie wspaniałej, luksusowej przygody.

Taka podróż nie tylko pozwoli Wam cieszyć się wyjątkowymi miejscami, pięknymi plażami, rozkoszować luksusem, niezachwianą, dziką przyrodą, ale to także swoista wyprawa wgłąb siebie. Taki powrót do przeszłości, okazja by coś naprawić, coś udowodnić samemu sobie czy też po prostu pokazać tej najważniejszej osobie jak wiele dla nas znaczy. W otoczeniu luksusu na który tak ciężko pracowaliście przez wszystkie te lata. Jesteście tego warci, podejmijcie to wyzwanie, dla Was samych!

To także doskonały pomysł na pierwszy ślub! Doradca Luxury Travel zadba o każdy szczegół realizacji Waszych planów. Jeśli macie inne marzenie związane z podróżami, podzielcie się z nami a z całą pewnością Luxury Travel stanie na wysokości zadania spełniając Wasze marzenie!

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka