+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Wynajem willi na Sardynii

Wynajem willi na Sardynii

Luxury Travel posiada bogatą ofertę willi na wynajem, szczególnie w północnym regionie Sardynii; okolice Porto Cervo i Porto Rotondo. Szmaragdowe Wybrzeże to najpiękniejszy region wyspy i najbardziej rozwinięty pod względem turystycznym.

To właśnie tu znajdują się najlepsze restauracje, najmodniejsze kluby i główne przystanie dla jachtów. Gorąco polecamy luksusowe domy, z usługą sprzątania, kucharza i opiekunki do dzieci. Większość najlepszych rezydencji jest na indywidualne zapytanie.

Luxury Travel oferuje także wynajem willi na terenach 4* i 5* hoteli, z pełną obsługą hotelową.

Oto kilka przykładowych willi z naszej oferty:

 
Położenie Sardynii sprawia, że latem woda w morzu jest wyjątkowo ciepła, jak na warunki europejskie. Plaże są tu wyjątkowo piękne, o białym piasku. Znajdziecie tu wiele ustronnych, malowniczych miejsc, a przy odrobinie szczęścia także swoją, nieomalże prywatną plażę! Do większości z nich można dotrzeć tylko od strony morza, co powoduje ze miejsce jest popularne wśród właścicieli jachtów.

Fascynującym śladem przeszłości są budowle tzw nuraghi, które przetrwały ponad 25 stuleci. Swym kształtem przypominają przecięty na pół stożek. Pozostało ich na Sardynii ok. 7000.

Porto Cervo to dziś Mekka dla elity finansowej i śmietanki towarzyskiej z całego świata. Jednak Sardynia to przede wszystkim przebogata historia, sięgająca tysięcy lat oraz nieskażona, smaczna kuchnia. Wspaniałe dania na wyspie opierają się głownie na rybach i owocach morza. Popularne są również owcze sery i pieczona jagnięcina.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka