+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Wild Wadi Park, Dubaj

Wild Wadi Park, Dubaj

Wspaniały park wodny złożony w sumie z 23 zjeżdżalni i torów wodnych, z których 14 jest połączonych ze sobą. Umożliwia to amatorom szaleństw wodnych zjazdy wodne, jeden za drugim, bez konieczności opuszczania wody. Większość z nich to pierwsze tego typu urządzenia na Bliskim Wschodzie:

  • Jumeirah Sceirah to najwyższa i najszybsza zjeżdżalnia na świecie poza USA (wysokość konstrukcji 33 metry a prędkość zjazdu dochodzi do 80 km/h).
  • Tunel Przeznaczenia to podziemny tor wodny z licznymi zakrętami i podnoszącymi poziom adrenaliny niespodziankami.
  • Sztuczne wybrzeże „oceanu” z falami o wysokości 3 metrów, na których można uprawiać emocjonujący surfing.
  • Ring Rides – zjeżdżalnie grawitacyjne, po których zjeżdża się na dużych pontonach w kształcie pierścienia.
  • Master Blaster – wodny „roller coaster”, po którym można poruszać się pod górę na pontonach dzięki zainstalowaniu specjalnych silników, które wyrzucają wodę pod ciśnieniem.

Ten park jest swego rodzaju majstersztykiem, jeżeli chodzi o rozwiązania techniczne i architektoniczne. To również „ostatnie słowo” w dziedzinie rodzinnej rozrywki. Przy budowie parku pracowało 3000 osób przez prawie 3 lata.

Na miejscu zasadzono 40 tysięcy roślin, tworząc prawdziwą oazę zieleni. Zużyto 80 km sznurów i 800 metrów sześciennych drewna oraz 6500 ton stali. Przepływ wody umożliwia zainstalowanie systemu złożonego ze 150 pomp. Dla zapewnienia bezpieczeństwa każdy gość może skorzystać z kamizelek powietrznych i desek do pływania ; na miejscu pracuje również 90 ratowników.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka