+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Wietnam południowy, 15 dni

Wietnam południowy, 15 dni

Dzień 1. Sajgon/Ho Chi Minh City
Po przylocie na międzynarodowe lotnisko Tan Son Nhat w Sajgonie mają Państwo zapewnioną odprawę VIP Fast Track – pierwszeństwo przy odprawie po przylocie, Visa Assistance – uwzględnione opłaty wizowe, oraz powitanie kwiatami przez piękną dziewczynę ubraną w tradycyjny strój ao dai. Następnie osobisty kierowca zabierze Państwa do hotelu Sofitel Plaza. Obiad i kolacja we własnym zakresie.

Dzień 2. Sajgon/Ho Chi Minh City − całodniowa wycieczka
Po śniadaniu w lobby hotelowym czekać będzie na Państwa osobisty kierowca i przewodnik zarazem. Zapraszamy na zwiedzanie dynamicznego miasta Ho Chi Minh City, które wielu jego mieszkańców wciąż nazywa Sajgonem. Odwiedzicie Państwo m.in.: Pałac Zjednoczenia (Reunification Palace), Muzeum Wojny (War Remnants Museum), świątynię Jade Pagoda, stary sajgoński urząd pocztowy oraz katedrę Notre Dame (w czasie wizyty w katedrze będzie krótka przerwa na sesję zdjęciową). Podczas wycieczki będą mieli Państwo zapewniony obiad w lokalnej restauracji, po którym udacie się na dalsze zwiedzanie. Następnym punktem programu będzie gwarne Chinatown i położona tam świątynia Thien Hau, skąd udacie się Państwo na spacer po gwarnym targu Binh Tay. Po wycieczce powrót do hotelu Sofitel Plaza na nocleg, kolacja we własnym zakresie.

Dzień 3. Sajgon/Ho Chi Minh City – całodniowa wycieczka po Tay Ninh i Cu Chi
Po śniadaniu udacie się Państwo na kolejną wycieczkę w asyście osobistego kierowcy. Odwiedzicie prowincję Tay Ninh, której główną atrakcję stanowi świątynia kaodaistyczna założona w 1923 roku. Następnie udacie się do Cu Chi – niezwykłego kompleksu podziemnych tuneli używanych w czasie wojny w Wietnamie. Po dniu pełnym wrażeń powrót do hotelu Sofitel Plaza. Podczas wycieczki będą Państwo mieli zapewniony obiad (kolacja we własnym zakresie).

Dzień 4. Sajgon/Ho Chi Minh City – wycieczka Cai Be – Can Tho
Po śniadaniu zaplanowana została wycieczka autokarowa do Cai Be. Podróż będzie trwała około 2,5 godziny, a następnie wyruszą Państwo w rejs luksusową łodzią Cai Be Princess po tętniącym życiem Mekongu, aby przyjrzeć się z bliska miejscowej ludności podczas codziennych zajęć na jego brzegach. Wycieczka obejmuje także zwiedzanie kanału, w którym znajduje się pływający targ w Cai Be oraz wizytę na rodzinnej firmie produkującej papier ryżowy i płatki kukurydziane, które są podstawowymi składnikami w kuchni wietnamskiej. Podczas wycieczki będą Państwo mieli zapewniony obiad w lokalnej restauracji. Po posiłku przejazd do miejscowości Can Tho, uważanej za największe miasto delty Mekongu. Następnie zostaną Państwo zakwaterowani w luksusowym hotelu Victoria. Kolacja w dniu przyjazdu we własnym zakresie.

Dzień 5. Can Tho – rejs o wschodzie słońca
Zapraszamy Państwa na wspaniały rejs, ze śniadaniem o wschodzie słońca, hotelową łodzią Lade Hau. Zaplanowany jest na godzinę 6.30 i będzie trwał około 4 godzin. Gdy Państwo będą się delektowali śniadaniem, Lade Hau skieruje się w stronę pływającego targu. Kiedy dotrą już Państwo do Cai Rang Floating Market, przesiądziecie się do lokalnej łódki i z hotelowym przewodnikiem popłyniecie wzdłuż licznych zatoczek, by zobaczyć fabrykę makaronu i sad, gdzie można spróbować miejscowych owoców. Ponadto odwiedzą Państwo zabytkowy domek Binh Thuy oraz Khmer Pagoda. Po wycieczce powrót do hotelu Victoria. Podczas wycieczki będą Państwo mieli zapewniony obiad. Kolacja we własnym zakresie.

Dzień 6. Can Tho – Chau Doc
Po śniadaniu pojadą Państwo do Chau Doc, by zwiedzić świątynie Lady Chua Xu, Thoai Ngoc Hau i Tay An u podnóży Sam Mountain. Następnie udacie się na obiad, po którym odbędzie się rejs po Mekongu. Zwiedzą Państwo wioskę Champa i miejsce hodowli ryb znajdujące się na rzece. Po wycieczce powrót do hotelu Victoria Chau Doc na nocleg, kolacja we własnym zakresie.

Dzień 7. Chau Doc – Sajgon/Ho Chi Minh City
Po śniadaniu opuszczą Państwo Chau Doc i wyruszą w drogę powrotną do Ho Chi Minh City. Podczas przejazdu, który trwa około 8 godzin, będzie przerwa na obiad. Zatrzymają się Państwo w hotelu Sofitel Plaza, w pokoju typu Superior, gdzie spędzą Państwo ostatnią noc swej podróży. Kolacja we własnym zakresie.

Dzień 8. – 15: Wypoczynek na plaży
Po śniadaniu opuszczą Państwo hotel Sofitel Plaza i udadzą się na wypoczynek na plaży, w pięknej willi z basenem w luksusowym hotelu z oferty Luxury Travel.

Cena za program zależy od ilości osób i terminu wyjazdu oraz dostępności hoteli.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka