+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Vila Vita Parc Resort & SPA, Algarve

Vila Vita Parc Resort & SPA, Algarve

Romantyczne piaskowe plaże, ciągle zmieniająca się linia brzegowa oraz ponad 3000 godzin słonecznych rocznie kuszą do odwiedzenia miasteczka Algarve.

Zbudowany w typowym portugalskim stylu, widocznym w pokojach, apartamentach, z brukowanymi ścieżkami, Vila Vita Parc Resort & SPA jest często uważany za najlepszy hotel w tym regionie Portugalii, a nawet w Europie. Zbudowany został na ponad 22 hektarach terenu w bujnym śródziemnomorskim ogrodzie.

Odizolowany od publicznej plaży, ten elegancki, wspaniale wyposażony hotel kusi gości szerokim wachlarzem propozycji spędzenia wolnego czasu. Entuzjaści golfa znajdą tutaj 18-dołkowe pole puttingowe oraz 9-dołkowe pole z różnymi progami trudności.

Lokalizacja: Vila Vita znajduje się na szczycie klifu, w odległości 35 – 40 min jazdy samochodem od lotniska w Faro.

Zakwaterowanie: Kompleks składa się z kilku części mi.in. główny budynek, Oasic Parc, Residence, Vista Parc, Vila Vita Village. W każdej znajduje się po kilka typów pokoi począwszy od typu deluxe o pow. 40 m2, przez junior suity o pow. 44 m2, suity o pow. 65 m2, suity rodzinne dla osób z dziećmi o pow. 60 m2 aż do willi z jedna lub dwoma sypialniami idealne dla dużej rodziny. Większej grupie osób można zaproponować Prezydencką willę z trzema sypialniami i prywatnym basenem. Wszystkie wille mają tarasy lub ogródki.

Restauracje: W ośmiu otwartych sezonowo restauracjach na terenie kompleksu hotelowego podawane są różnorodne potrawy: od owoców morza przez potrawy z grilla aż po kuchnię włoską. Każda restauracja ma swoisty klimat, odczuwalny zarówno w jedzeniu, jak i w obsłudze. 4 bary.

Sport i rekreacja: Pole golfowe (możliwość wzięcia prywatnych lekcji), minigolf, 2 baseny na zewnątrz, korty tenisowe, siatkówka, wycieczki brzegiem klifów. W hotelowym klubie zdrowia znajdują się: siłownia, podgrzewany basen, 2 sauny, jacuzzi, łaźnia parowa. Na miejscu jest również 10-osobowy jacht przeznaczony do rejsów po morzu.

Inne atrakcje: Instytut SPA oferuje różnorodne kuracje piękności, doskonały wybór masaży oraz egzotycznych kąpieli w relaksującym środowisku. Do dyspozycji gości są również: plaża, studio fitness, piwniczka z winami. Dla dzieci przygotowano specjalny park rozrywki Annabella’s oraz żłobek.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka