+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Madagaskar VIP

Madagaskar VIP

Time + Tide Miavana,

Nosy Ankao, Madagaskar

Nosy Ankao to największa z 5 wysp tworzących archipelag chroniony przez rafę koralową. Znajdują się na niej komfortowe wille, oferujące niezrównany luksus, na który składają się przestronne wnętrza i powierzchnia min. 450 mkw., prywatne baseny z widokiem na ocean, usługi kamerdynera oraz bezpłatne rowery i elektryczny pojazd buggy, umożliwiające sprawne i wygodne zwiedzanie wyspy. Każda z nich jest o krok od piaszczystej plaży, którą widać również z dużych okien sięgających od podłogi do sufitu. W centralnej części kompleksu, czyli na głównym placu, goście znajdą 3 strefy gastronomiczne, basen bez krawędzi, z którym sąsiaduje bar na dachu, oraz gabinet osobliwości, prezentujący m.in. jajo wymarłego mamutaka (strusia madagarskiego), kości dinozaurów i zatopiony skarb. Białe, wspaniałe plaże, a także turkusowe zatoki i laguny czekają na odkrywców, którzy dołączą do „blue safari” z przewodnikiem, tj. głównej atrakcji tego ekskluzywnego hotelu, czyli wycieczek łączących wyprawy po lądzie i odkrywanie oceanu. Pozwalają one w pełni poznać piękno okolicznej natury. Niesamowite lasy zamieszkiwane przez lemury są położone zaledwie 10 min lotu helikopterem lub 25 min rejsu łodzią. Spacerując wśród tropikalnej zieleni można zaobserwować sifakę złotogłową, sifakę czarną i lemurię koroniastą. Okolice są doskonałym miejscem na luksusowee rejsy nastawione na nurkowanie z akwalungiem lub snorkelling, jednak dno usłane koralowcami znajduje się również niedaleko plaży. Amatorzy wędkowania mogą spróbować złapać karanksa żółtopłetwego, barakudę lub tuńczyka błękitnopłetwego. Atrakcją dla całej rodziny może być obserwowanie delfinów, diabłów morskich lub wielorybów. Podczas pobytu można ponadto podglądać żółwie składające jaja lub odwiedzić podczas wycieczek helikopterem parki narodowe Ankarana i Montagne d’Ambre, słynące z dzikiej przyrody. Zabiegi spa na bazie organicznych produktów i tutejszej roślinności są oferowane gościom na  życzenie w ich ekskluzywnych willach, gwarantując pełnię prywatności.

Lokalizacja: Nosy Ankao, ok. 2 godz. i 45min lotu z lotniska w Antananarywie.

Zakwaterowanie: 14 willi.

Restauracje i bary: 3 strefy gastronomiczne (pizzeria na plaży, komfortowy bar, lokal inspirowany kuchnią włoską) i 1 bar na dachu.

Udogodnienia: basen, lokalne wycieczki, gabinet osobliwości, dostęp do Internetu, blue safari (wycieczki łączące atrakcje na lądzie i wodzie), butik.

Sport i rekreacja: piesze wędrówki, obserwacja zwierząt, snorkelling, nurkowanie z akwalungiem, żeglarstwo, kajakarstwo, flyboarding, wędkarstwo z łodzi, paddle boarding, kitesufing, jazda na rowerze;

Spa: zabiegi na bazie organicznych produktów oferowane w willach.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl