+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Takatu Lodge & Vineyard, Wyspa Północna

Takatu Lodge & Vineyard, Wyspa Północna

Położona nad jeziorem Matakana, na terenie pięknej winnicy, Takatu Lodge & Vineyard składa się z 4 luksusowych apartamentów z tarasami i indywidualnie zaprojektowanymi wnętrzami. Jej wystrój charakteryzuje dbałość o detale, a obsługę – życzliwość i staranność w spełnianiu indywidualnych oczekiwań gości. Do budowy hotelu o nowoczesnej architekturze użyto naturalnych materiałów: drewna, szkła i marmuru. Szklane ściany zapewniają wewnątrz dużo światła i pozwalają podziwiać wspaniałe widoki winnicy, gór i morza. To rzadki przywilej mieszkać w komfortowych warunkach na terenie działającej winnicy, w której co roku produkuje się doskonałe wino.

Lokalizacja: lodge położona jest na początku półwyspu Takatu, oblewanego wodami Oceanu Spokojnego, w odległości mniej niż godziny jazdy od Auckland i w niewielkiej odległości od Matakana, Omaha, Leigh, Warkworth, Brick Bay, Sandspit i Snells Beach.

Zakwaterowanie: hotel oferuje zakwaterowanie w stylu butikowym – 4 ekskluzywne apartamenty, każdy z tarasem i unikalnym widokiem na okolicę. Dbałość o szczegóły i o indywidualne potrzeby gości gwarantuje możliwość zrelaksowania się w tej spokojnej okolicy.

Restauracje: w pobliżu Takatu Lodge jest wiele kawiarni i restauracji. Na życzenie szefowie kuchni wybranego lokalu odwiedzą Takatu i będą gotować specjalnie dla Państwa.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: Goście mają wiele atrakcyjnych możliwości spędzania czasu, m.in. konne przejażdżki po plażach, morskie wycieczki łodziami z przezroczystym dnem, dzięki któremu można obserwować podwodne życie, wędkarstwo morskie, gra na pobliskim polu golfowym. Polecamy także wycieczkę po winnicy oraz degustację produkowanych na miejscu win białych i czerwonych.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka