+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Taj Exotica Goa

Taj Exotica Goa

Hotel Taj Exotica Goa położony nad morzem Arabskim to jeden z najlepszych pięciogwiazdkowych hoteli w Goa. Urządzony w stylu śródziemnomorskim, ale zachowujący dużo hinduskich wpływów. Położony na obszarze 56 akrów wspaniałych egzotycznych ogrodów jest idealnym miejscem na relaks i wypoczynek. Wspaniała architektura, zalane słońcem atrium, bogate wnętrza i mnóstwo kwiatów – to cechy charakterystyczne tego wspaniałego hotelu. Taj Exotica posiada pokoje Deluxe i Luxury oraz wille z dwiema i czterema sypialniami.

Lokalizacja: Położony na południowo-zachodnim wybrzeżu Goa, około 50 minut lotu z Bombaju.

Restauracje: Taj Exotica oferuje szeroki wybór dań na każdy dzień, począwszy od codziennych i tradycyjnych aż po niezwykle wykwintne popisy szefów kuchni.

Sport i rekreacja: w hotelu znajduje się basen z wydzieloną częścią dla dzieci a także klubik dla dzieci, w którym organizowane są różnego rodzaju zajęcia, centrum fitness, golf, tenis, krykiet, butiki  pamiątkami i wiele innych. Poza hotelem jest możliwość odbycia wycieczek na plantacje przypraw, do sanktuarium ptaków czy zwiedzać zabytkowe kościoły i świątecznie w starej części Goa.

SPA: Jiva SPA oferuje połączenie indyjskiej mądrości i współczesnej terapii w wspaniałych zabiegach relaksujących, dodających energii lub odmładzających. Dostępnych jest wiele zabiegów takich jak peelingi całego ciała czy masaże aromaterapeutyczne.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka