+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Statki Quantum – klasa sama w sobie…

Statki Quantum – klasa sama w sobie…

Jest tylko jedno słowo, które idealnie opisuje naszą najnowszą klasę statków Quantum: WOW! Dwa nowe statki – Quantum of the Seas i Anthem of the Seas – oraz Oviation of the Seas, który wejdzie do służby w kwietniu przyszłego roku, to najnowocześniejsze i oszałamiające skalą inteligentnych rozwiązań technicznych statki wycieczkowe na świecie. Tutaj wakacje nabierają prawdziwego znaczenia.

 

O klasie Quantum można powiedzieć wiele, ale trzeba ją zobaczyć – to między innymi nowocześnie zaprojektowane kabiny, zupełnie nowe rozwiązania technologiczne, przełomowe miejsca spotkań i najlepsza kuchnia. A to tylko namiastka tego, co znajdziecie na pokładzie. Zwerbowaliśmy najlepszych ekspertów w dziedzinie projektowania wnętrz, sportu i rekreacji oraz rozrywki do współpracy przy programie QuantumSMExperience Advisor, aby wykorzystać w pełni ich wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu kabin, kluczowych udogodnień i niepowtarzalnych miejsc.

 

Czego możecie doświadczyć na naszych statkach?

RipCord by iFLY® – przedstawiamy pierwszy prawdziwy symulator skoków spadochronowych na morzu! Doświadcz dreszczyku emocji i podekscytowania z latania w specjalnej maszynie, pozwalającej na unoszenie się w powietrzu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

ripcord_ifly

 

North StarSM – doznaj uniesień (dosłownie i w przenośni) w wyjątkowej kapsule w kształcie klejnotu, która łagodnie wznosi się na wysokość 91 metrów nad poziomem morza. Zapierający dech w piersiach, panoramiczny 360° widok na morze i ląd sprawia, że North Star SM to najbardziej oczekiwana atrakcja na statku.

north_star

 

SeaplexSM – największe dotychczas i przełomowe centrum rozrywki na morzu. W ciągu dnia goście mogą wziąć udział w zajęciach cyrkowych, nauczyć się latania na trapezie lub pograć w koszykówkę na pełnowymiarowym boisku. W ciągu nocy po raz pierwszy na morzu będą mogli pojeździć na gokartach lub rolkach przy muzyce puszczanej na żywo przez unoszącego się nad ziemią DJ’a.

seaplex

 

Two70°SM – całkowicie nowe miejsce na statku, które ma szanse zostać nazwane ikoną klasy Quantum. W naturalny sposób łącząc technologię i rozrywkę ta jedyna w swoim rodzaju ogromna przestrzeń obiecuje transformację, jakiej jeszcze nie widziałeś.

W ciągu dnia stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu z niebywałym 270° panoramicznym widokiem, nocą zaś staje się miejscem spektakularnych występów, pokazów światła i tętniącym życiem centrum rozrywki.

TWO 70 Lounge - Deck 5 Aft Quantum of the Seas - Royal Caribbean International

 

Nowocześnie zaprojektowane kabiny – przywitaj się ze swoim domem na czas rejsu i odkryj kabiny modułowe, specjalnie zaprojektowane dla całych rodzin i pierwsze na morzu kabiny z wirtualnym balkonem.

Royal Loft Suite Cat. RL - Room #8320 Deck 8 Aft Portside Quantum of the Seas - Royal Caribbean International kabina_z_wirtualnym_balkonem Superior Ocean View Stateroom with Balcony Cat. D4 - Room #12158 Deck 12 Midship Portside Quantum of the Seas - Royal Caribbean International

 

Rejsy statkami klasy Quantum

Statki klasy Quantum zabiorą Ciebie i Twoich bliskich we wszystkie najciekawsze miejsca na świecie. Zwiedzisz z nami perły Azji, odpoczniesz na Karaibach i Bahamach, pozachwycasz się najpiękniejszymi miastami basenu Morza Śródziemnego. Oto rejsy, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie:
quantum_dates

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka