Statki Quantum - klasa sama w sobie... | 22 392 60 19 | Specjalista turystyki luksusowej: luksusowe hotele, luksusowe wille, luksusowe wakacje, luksusowe wycieczki, luksusowe wczasy, luksusowe wyjazdy, luksusowe safari, ekskluzywne hotele, ekskluzywne wakacje, najlepsze pola golfowe, wakacje Malediwy, wycieczki Malediwy, hotele Malediwy , wakacje Seszele, wycieczki Seszele, luksusowe hotele Dubaj, luksusowe hotele Emiraty, luksusowe hotele Teneryfa, hotele one and only, wyjazdy narciarskie Alpy, narty Alpy, narty Francja, hotele Courchevel, narty Szwajcaria, wille Alpy, luksusowe wille Lazurowe Wybrzeże, luksusowe wille Toskania, luksusowe wille Malediwy
+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Statki Quantum – klasa sama w sobie…

Statki Quantum – klasa sama w sobie…

Jest tylko jedno słowo, które idealnie opisuje naszą najnowszą klasę statków Quantum: WOW! Dwa nowe statki – Quantum of the Seas i Anthem of the Seas – oraz Oviation of the Seas, który wejdzie do służby w kwietniu przyszłego roku, to najnowocześniejsze i oszałamiające skalą inteligentnych rozwiązań technicznych statki wycieczkowe na świecie. Tutaj wakacje nabierają prawdziwego znaczenia.

 

O klasie Quantum można powiedzieć wiele, ale trzeba ją zobaczyć – to między innymi nowocześnie zaprojektowane kabiny, zupełnie nowe rozwiązania technologiczne, przełomowe miejsca spotkań i najlepsza kuchnia. A to tylko namiastka tego, co znajdziecie na pokładzie. Zwerbowaliśmy najlepszych ekspertów w dziedzinie projektowania wnętrz, sportu i rekreacji oraz rozrywki do współpracy przy programie QuantumSMExperience Advisor, aby wykorzystać w pełni ich wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu kabin, kluczowych udogodnień i niepowtarzalnych miejsc.

 

Czego możecie doświadczyć na naszych statkach?

RipCord by iFLY® – przedstawiamy pierwszy prawdziwy symulator skoków spadochronowych na morzu! Doświadcz dreszczyku emocji i podekscytowania z latania w specjalnej maszynie, pozwalającej na unoszenie się w powietrzu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

ripcord_ifly

 

North StarSM – doznaj uniesień (dosłownie i w przenośni) w wyjątkowej kapsule w kształcie klejnotu, która łagodnie wznosi się na wysokość 91 metrów nad poziomem morza. Zapierający dech w piersiach, panoramiczny 360° widok na morze i ląd sprawia, że North Star SM to najbardziej oczekiwana atrakcja na statku.

north_star

 

SeaplexSM – największe dotychczas i przełomowe centrum rozrywki na morzu. W ciągu dnia goście mogą wziąć udział w zajęciach cyrkowych, nauczyć się latania na trapezie lub pograć w koszykówkę na pełnowymiarowym boisku. W ciągu nocy po raz pierwszy na morzu będą mogli pojeździć na gokartach lub rolkach przy muzyce puszczanej na żywo przez unoszącego się nad ziemią DJ’a.

seaplex

 

Two70°SM – całkowicie nowe miejsce na statku, które ma szanse zostać nazwane ikoną klasy Quantum. W naturalny sposób łącząc technologię i rozrywkę ta jedyna w swoim rodzaju ogromna przestrzeń obiecuje transformację, jakiej jeszcze nie widziałeś.

W ciągu dnia stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu z niebywałym 270° panoramicznym widokiem, nocą zaś staje się miejscem spektakularnych występów, pokazów światła i tętniącym życiem centrum rozrywki.

TWO 70 Lounge - Deck 5 Aft Quantum of the Seas - Royal Caribbean International

 

Nowocześnie zaprojektowane kabiny – przywitaj się ze swoim domem na czas rejsu i odkryj kabiny modułowe, specjalnie zaprojektowane dla całych rodzin i pierwsze na morzu kabiny z wirtualnym balkonem.

Royal Loft Suite Cat. RL - Room #8320 Deck 8 Aft Portside Quantum of the Seas - Royal Caribbean International kabina_z_wirtualnym_balkonem Superior Ocean View Stateroom with Balcony Cat. D4 - Room #12158 Deck 12 Midship Portside Quantum of the Seas - Royal Caribbean International

 

Rejsy statkami klasy Quantum

Statki klasy Quantum zabiorą Ciebie i Twoich bliskich we wszystkie najciekawsze miejsca na świecie. Zwiedzisz z nami perły Azji, odpoczniesz na Karaibach i Bahamach, pozachwycasz się najpiękniejszymi miastami basenu Morza Śródziemnego. Oto rejsy, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie:
quantum_dates

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka