+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Six Senses Zil Pasyon, Félicité

Six Senses Zil Pasyon, Félicité

Hotel Six Senses Zil Pasyon położony jest na prywatnej wyspie Félicité o dramatycznie pięknym krajobrazie, w którym przeważają śnieżnobiałe plaże i masywne, granitowe skały. Stworzony z typową dla prestiżowej grupy Six Senses klasą, resort Zil Pasyon doskonale współgra z otaczającą go naturą i posiada wszystkie potrzebne udogodnienia.

Lokalizacja: Félicité to prywatna wyspa, piąta co do wielkości na Seszelach. Resort Six Senses Zil Pasyon znajduje się w północnej części wyspy i zajmuje jedną trzecią jej powierzchni. Do hotelu dostać się można helikopterem, a malowniczy lot z Mahe trwa około 20 minut.

Zakwaterowanie:: Hotel Six Senses Zil Pasyon oferuje zakwaterowanie w 28 willach z jedną lub dwoma sypialniami oraz kilku prywatnych rezydencjach z trzema lub czterema sypialniami. Ich powierzchnia wynosi między 200 a 500 m2. Wille otoczone są bujną, tropikalną roślinnością i gwarantują gościom maksimum prywatności. Wszystkie wille oferują spektakularne widoki na ocean oraz posiadają prywatne baseny bez krawędzi, a o potrzeby gości dba osobisty butler.

Restauracje i bary: W Six Senses Zil Pasyon znajduje się szereg doskonałych restauracji i barów, a posiłki przygotowywane są tu ze świeżych i organicznych produktów pochodzących głównie z hotelowego ogrodu lub okolicznych wysp. Do lokali gastronomicznych należą: Island Cafe (dania międzynarodowe), Ocean Kitchen (ryby i owoce morza), Lakanbiz (tradycyjny bar oferujący różne odmiany rumu i cygar), bar Koko (napoje i przekąski), Chef’s Kitchen („gotowanie na żywo” – maksymalnie 6 gości ma możliwość rozmowy z szefem kuchni w trakcie przygotowywania przez niego posiłku) oraz Wine Vault.

Udogodnienia: transfery helikopterem i motorówką (hotel posiada własne lądowisko dla helikopterów); całodobowa formuła in-villa dining; usługi pralnicze; biblioteka z dostępem do Internetu; Laboutik – ubrania od wybranych projektantów, stroje kąpielowe, lokalne rękodzieło, akcesoria, wyposażenie domu; Six Senses Spa z 5 willami zabiegowymi dla dwojga, łaźnią turecką, sauną, pawilonem do jogi i medytacji, salonem piękności i siłownią; szeroka gama aktywności oferowanych przez Experience Centre, centrum nurkowe PADI oraz wycieczki na pobliskie wyspy; Trouloulou – willa oferująca zajęcia dla dzieci; Cinema Paradiso – kino pod gwiazdami.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl