+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Singita Sasakwa, Grumeti Reserve, Serengeti

Singita Sasakwa, Grumeti Reserve, Serengeti

Obóz Sasakwa wzniesiono na szczycie wzgórza, na podobieństwo wschodnioafrykańskiej rezydencji kolonialnej z przełomu wieków, starając się w pełni wykorzystać przepiękny widok Zachodniego Korytarza równiny Serengeti, rozciągającej się u jego stóp.

Siedem pięknych domków z przestronnymi łazienkami otaczają prywatne ogrody, w których znajdują się baseny. Znajdujący się w pobliżu obozu wysoki klif, przylegający do bezkresnej równiny, tworzy niesamowite złudzenie nieskończonej przestrzeni, rozciągającej się aż po horyzont.

Na werandzie każdego z domków ustawiono doskonały teleskop Swarovskiego, umożliwiający gościom podglądanie ptactwa, stad gnu, zebr, żyraf i innych dzikich zwierząt. Wnętrza domków, oświetlone ciepłym blaskiem kominka, wypełniono barwami afrykańskiego buszu, nadając im elegancki szyk oraz zdobiąc wspaniałymi weneckimi lustrami i kryształowymi żyrandolami.

Na terenie obozu znajduje się wytworną jadalnia, ale wyśmienite posiłki oraz doskonałe wina mogą być podawane gościom bezpośrednio do zajmowanych przez nich domków. Do ich dyspozycji jest również nowoczesna siłownia, dwa korty tenisowe oraz centrum jeździeckie, z którego goście mogą wyprawiać się na konne wycieczki po równinie Serengeti na grzbiecie jednego z 16 wierzchowców. Pobyt w tym obozie daje szansę zakosztowania magii Serengeti.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka