+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Singita Sabora Tented Camp, Serengeti

Singita Sabora Tented Camp, Serengeti

Kolejnym obozem znajdującym się na równinie Serengeti jest Sabora, który już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl słynny film „Pożegnanie z Afryką”.

Obóz zewsząd otacza dzika natura, która tworzy niepowtarzalną oprawę dla sześciu przestronnych namiotów, kryjących pięknie dekorowane wnętrza, wyposażone w łazienki. Na tarasie przed każdym z namiotów znajduje się teleskop Swarovskiego, dzięki któremu mogą oni obserwować ptaki oraz dzikie zwierzęta przemierzające równinę.

Zadbano również o wyjątkową atmosferę podczas spożywania posiłków, oferując gościom okazję do cieszenia się wyśmienitymi daniami, podawanymi na zastawionych porcelaną, srebrem i kryształami stołach, ustawionych w sercu afrykańskiej głuszy.

Do dyspozycji gości tego pięknego obozu oddano również biblioteczkę pełną rzadkich dzieł afrykańskiej literatury, ogromny taras widokowy, niewielki ogrzewany basen oraz jacuzzi. Mogą oni korzystać z kortów tenisowych i centrum jeździeckiego znajdujących się w znajdującym się w pobliżu obozie Sasakwa.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka