+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Singita Faru Faru Lodge, Serengeti

Na zboczu wzgórza nieopodal wodopoju nad rzeką Grumeti wzniesiono trzeci, najbardziej ustronny obóz – Faru Faru. Sześć klasycznych wschodnioafrykańskich namiotów z łazienkami nawiązuje do atmosfery safari w stylu retro.

Z wysokości tarasów widokowych goście spoglądać mogą na zwierzęta gromadzące się przy wodopoju, a na tarasie znajdującym się przy każdym z namiotów ustawiono teleskop Swarovskiego, dzięki któremu mogą oni podglądać dziką przyrodę bez konieczności oddalania się od zacisznego namiotu. Na skarpie tuż ponad wodopojem zaaranżowano niezwykły basen, który zdaje się zlewać z jego wodami. Nad jego brzegiem znajduje się wspaniałe miejsce do wypoczynku, przypominające plażę.

Wykwintne posiłki, którym towarzyszą najlepsze trunki, podaje się w eleganckiej jadalni znajdującej się na terenie obozu oraz pod gołym niebem. Goście Faru Faru mogą również odwiedzić centrum jeździeckie obozu Sasakwa, gdzie czeka na nich 16 wierzchowców gotowych ponieść ich na swym grzbiecie poprzez bezdroża równiny Serengeti.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka