+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Savoy Resort & SPA, Mahe

Savoy Resort & SPA, Mahe

Nowoczesny hotel znajdujący się na rajskiej wyspie leżący bezpośrednio przy plaży. Ta 5* posiadłość zbudowana została po to, by zapewnić jej gościom pobyt wypełniony przyjemnościami i niepowtarzalnymi przeżyciami.

Lokalizacja: usytuowany na największej wyspie archipelagu, Mahe, na której znajduje się stolica Seszeli – Victoria. Hotel położony jest przy plaży Beau Vallon, 5 minut drogi od centrum Victorii.

Zakwaterowanie: Savoy Resort & SPA oferuje komfortowe zakwaterowanie w 163 pokojach i apartamentach. Wszystkie urządzone zostały w elegancki sposób i oferują łóżka typu king-size, przestronne tarasy i balkony, a także indywidualnie sterowaną klimatyzację. Rozpościerają się z nich zapierające dech w piersiach widoki na hotelowy ogród lub ocean.

Restauracje i bary: na terenie hotelu znajduje się kilka lokali gastronomicznych, do których zalicza się wyborna restauracja oferująca zarówno lokalną jak i światową kuchnię, bar przy plaży oraz pub, skąd goście podziwiać mogą niesamowite widoki majestatycznych zachodów słońca.

Udogodnienia: basen; biblioteka; klub dla dzieci; ekskluzywne Savoy Spa zajmujące powierzchnię 1500 m²; bezpłatne Wi-Fi; wieczorne rozrywki muzyczne; gry planszowe i darty; butik; sporty wodne: nurkowanie, narty wodne, przejażdżki bananem; widokowe loty helikopterem; wycieczki.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl