+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Santiburi Beach Hotel Golf & SPA, Koh Samui

Santiburi Beach Hotel Golf & SPA, Koh Samui

Schowany pośród tropikalnych ogrodów zieleni Santiburi jest uznawany za jeden z najwspanialszych ośrodków wypoczynkowych Azji. Wyspa Samui jest jednym z najbardziej luksusowych miejsc; zapewnia szereg możliwości zakwaterowania, poczynając od plażowych willi ze schodami prowadzącymi bezpośrednio na plażę – przez wille zlokalizowane w ogrodach, z widokiem na stawy – kończąc na tym, co można nazwać definicją komfortu, mianowicie willach z jacuzzi i własnymi tarasami bądź podwójnymi suitami.

Każda z części mieszkalnych urządzona w stylu tajskim i udekorowana tradycyjnymi tajskimi akcentami. Przestronne salony oraz łazienki z dużymi wannami stanowią o najwyższej klasie obiektu.

Z willi rozciąga się widok na morze lub ogród, w zależności od położenia (przy plaży bądź  w ogrodzie). Wyposażone są one w piękne, przestronne łazienki. Każda willa posiada własny taras, barek, telewizję satelitarną, DVD oraz stereo. Dostępne są również wille dla niepalących.

Udogodnienia: regionalne restauracje, SPA, centrum biznesowe, darmowy dostęp do Internetu, fryzjer i salon urody, wypożyczalnia samochodów, pielęgniarka na miejscu, lekarz na wezwanie, kantor, wypożyczalnia filmów i muzyki.

Dodatkowe atrakcje: 50 metrowy basen, Jacuzzi, sauna, basen dla dzieci, żaglówki, kajaki, dwa korty tenisowe, kory do squasha, tenis stołowy, miejsce do ćwiczenia gry w golfa oraz 18-dołkowe pole golfowe w odległości 5 minut od hotelu, windsurfing, szkoła nurkowania, organizowane są też jednodniowe rejsy łodzią (w zależności od pogody).

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka