+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

San Clemente Palace Kempinski, Wenecja

San Clemente Palace Kempinski, Wenecja

San Clemente Palace Kempinski położony jest na prywatnej wyspie San Clemente, na której znajduje się wielowiekowy park i zabytkowy kościół. Luksusowy hotel usytuowany jest zaledwie 10 minut drogi łodzią od Placu św. Marka i wielu innych atrakcji Wenecji takich jak Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, czy plaża Lido. San Clemente Palace Kempinski oferuje 190 eleganckich pokoi i apartamentów z widokiem na lagunę lub ogród. Większość z nich urządzona jest w klasycznym weneckim stylu i wyposażona we wspaniałe antyki. San Clemente Palace Kempinski to doskonałe miejsce na organizację spotkań oraz wyjątkowych przyjęć. Ten ekskluzywny resort oferuje bowiem wiele miejsc na świeżym powietrzu i kilka sali konferencyjnych. Hotel ma swojej ofercie zajęcia dla każdego. Miłośnicy golfa mogą udać się na pole golfowe Pitch & Putt z malowniczym laguną w tle. Na wielbicieli sportu czeka tu także centrum fitness z najnowocześniejszym sprzętem do ćwiczeń marki Techno Gym, ścieżka joggingowa prowadząca przez wielowiekowy park oraz kort tenisowy z pięknym widokiem na Lagunę Wenecką. Goście, którzy wolą spokojny wypoczynek, mogą zanurzyć się w basenie lub zrelaksować się w hotelowym ogrodzie. Mogą także rozpieszczać swoje zmysły podczas ekskluzywnej usługi Herb Massage Therapy oraz spróbować herbaty i kawy przygotowanej z weneckich ziół i przypraw. Typowymi, włoskimi daniami można delektować się w restauracji Acquerello, natomiast restauracja Insieme oferuje dania kuchni śródziemnomorskiej. Goście mogą również spróbować przysmaków z grilla w restauracji La Dolce i odwiedzić trzy hotelowe bary, w których można delektować się wyśmienitymi koktajlami i winami.

Lokalizacja: Prywatna wyspa San Clemente w Wenecji; 10 minut od Placu św. Marka.

Zakwaterowanie: 190 pokoi i apartamentów: Deluxe Room, Deluxe Room Lagoon View, Superior Room, Superior Room Lagoon View, Grand Deluxe Room, Grand Deluxe Room Lagoon View.

Restauracje i bary: 3 restauracje i 3 bary: Acquerello, Insieme, La Dolce, Clemente Bar, La Dolce Bar, Garden Bar.

Udogodnienia: Odkryty basen; centrum konferencyjne z 6 salami konferencyjnymi; wycieczki; Kempinski Kids Club; prywatny dok; bezpłatne transfery łodzią do słynnych atrakcji Wenecji.

Sport i rekreacja: Kort tenisowy; nowoczesne centrum fitness; pole golfowe Pitch & Putt; ścieżka joggingowa.

Spa: The Herb Massage Therapy.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl