+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Ritz Carlton Marina del Rey

Ritz Carlton Marina del Rey

Królewskie Wybrzeże- bo to właśnie oznacza nazwa tego niezwykłego miejsca, to spokojna oaza nad Pacyfikiem, zaskakująco zaciszne nabrzeże, przy którym kołysze się ponad 7000 luksusowych łodzi – największa marina wzniesiona przez człowieka, u wrót Miasta Aniołów. Z balkonów 304 pokoi hotelu Ritz-Carlton, oferujących komfortowy wypoczynek, podziwiać można ten piękny widok. Prócz gustownie urządzonych pokoi o powierzchni 23 m², tradycyjnie przygotowano klubowe pokoje o podwyższonym standardzie usług, 45-metrowe oraz 58-metrowe apartamenty oraz wieńczący ofertę apartament o powierzchni 117 m² na samym szczycie budynku. Ten luksusowy hotel jest doskonałą propozycją dla rodzin, zachwyca przepięknym położeniem, niespotykaną wygodą i przyjaznym nastawieniem do dzieci i niewielkich domowych zwierząt.

Lokalizacja: hotel znajduje się w Marina del Rey na przedmieściach Los Angeles, 8 km od międzynarodowego portu lotniczego. Jedynie pół godziny drogi od hotelu mieści się siedziba Universal Studios w Hollywood, a w odległości 50 minut drogi – Disneyland.

Restauracje: doskonała restauracja serwuje regionalne przysmaki Kalifornii. W eleganckim salonie można skosztować lekkich przekąsek i świetnych koktajli. Przy basenie znajduje się ładna kalifornijska restauracja z barem.

Sport i rekreacja: do dyspozycji Gości jest całodobowy basen z jacuzzi, piękne centrum spa z ośmioma pokojami zabiegowymi, łaźnią parową oraz nowoczesną siłownią i dwa oświetlone korty tenisowe. Hotel bardzo chętnie wita rodziny z dziećmi, oferując swoim najmłodszym Gościom bogaty program bezpiecznych zajęć.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka