+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Przygoda w Okawango – 5 dni

Przygoda w Okawango – 5 dni

Zwiedzanie Botswany nie może się obyć bez przynajmniej krótkiego pobytu w delcie rzeki Okawango – największej przyrodniczej atrakcji tego kraju. W delcie znajdują się obozowiska turystyczne, zaliczane do najbardziej luksusowych i autentycznych obozów safari na kontynencie afrykańskim.

Prawie wszystkie składają się z namiotów usytuowanych na drewnianych platformach. W celu poznania wszystkich atrakcji przyrodniczych delty Okawango, doradzamy pozostanie, co najmniej po dwie lub trzy noce w obozie lądowym i wodnym. Naszym Gościom proponujemy pobyty w następujących  lodge’ach:

  • Podczas pobytu w lodge’u na Eagle Island  można delektować się pełnym spokoju pięknem kanałów wodnych podczas corocznych wylewów rzeki (lipiec-wrzesień).
  • Pobyt w lodge’ach Camp Okawango, Xakanaxa, Kwara i najbardziej chyba klasycznym Stanley’s Camp może być dla Gości okazją do skorzystania z uroków safari na łodziach i motorówkach organizowane są zarówno latem, jak i zimą. Szczególną atrakcją w obozie Stanley’s jest żyjący tam oswojony słoń, z którym można wybrać się nawet na wycieczkę!.
  • Atrakcją pobytów w lodge’ach  Jao i Chief’s  (klasa de lux) są safari  zarówno pojazdami terenowymi jak i łodziami
  • Lodge’y  Mombo na Chief’s Island i Khwai River Lodge, leżące  przy granicy parku narodowego Moremi oferują idealne możliwości do oglądania z bliska dzikich zwierząt.

Transfer do powyższych obozów odbywa się samolotami z lotnisk w Kasane lub Maun, podobnie jak i przejazdy pomiędzy lodge’ami lub  łodziami (podczas wylewów.)
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka