+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Pociągi Rovos – Duma Afryki

Wybierzcie się w magiczną podróż najbardziej luksusowym pociągiem świata – „Pride of Africa”. Odkryjcie najpiękniejsze miejsca Afryki Południowej i Środkowej, delektując się jednocześnie nostalgiczną atmosferą romansu lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Kunsztownie odrestaurowane wagony dwóch klasycznych pociągów składają się z 4 apartamentów typu Royal i 32 typu Deluxe, w których podróżuje maksymalnie 72 pasażerów. Wnętrza wagonów wyłożone są eleganckim, ciemnym drewnem. Mimo, że utrzymane są w stylu wiktoriańskim, oferują podróżnym wszelkie nowoczesne udogodnienia.

Proponujemy zarówno podróże 2-dniowe, kilkudniowe, jak i 2-tygodniowe. Najdłuższa z wypraw wiedzie z Kapsztadu w Południowej Afryce przez Zimbabwe, Zambię aż do Dar-es-Salaam w Tanzanii. Program podróży jest zróżnicowany, a goście mają okazję nocować nie tylko w pociągu, ale i w domkach myśliwskich na terenie rezerwatów oraz w hotelach na danej trasie w zależności od tego, którą z nich wybierzecie będziecie mogli podziwiać najbardziej zróżnicowane krajobrazy Afryki: pustynną Namibię i dziką przyrodę Parku Krugera, bujną roślinność prowincji KwaZulu Natal i malownicze winnice Południowego Wybrzeża.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka