+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Park Hyatt Goa

Park Hyatt Goa

Hotel Park Hyatt Goa to wielokrotnie nagradzany hotel położony nad pięknymi plażami Arossim, jedynie 15 minut od lotniska Dabolim. Położony na terenie wspaniałych ogrodów łączy w sobie elegancje zachowując charakter regionalny doskonale odzwierciedlając dziedzictwo Goa. W 2011 hotel otrzymał nagrodę magazynu Conde Nast Traveller jako hotel z najlepszym SPA oraz jako jeden z najlepszych hoteli w Indiach.

Zakwaterowanie: Hotel posiada wiele rodzajów pokoi i apartamentów rozpoczynających się już od 41m² aż po 180m². Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają wiele udogodnień takich jak klimatyzacja, telewizor LCD, stację dokującą do iPoda, poranną prasę, usługi Concierage, Większość pokoi posiada piękne werandy i dostęp do Internetu.

Restauracje: Hotel posiada wiele wspaniałych restauracji o bardzo urozmaiconych rodzajach posiłków. Jedną z nich jest wspaniała restauracja dla wielbicieli hinduskiej kuchni – Masala. Jest również restauracja włoska, wiele barów oraz „Wine Room”, gdzie odbywa się degustacja win.

Sport i Rekreacja: Park Hyatt oferuje wiele zajęć różnego rodzaju dla swoich Gości. Są to różnego rodzaju wycieczki kulturowe, zajęcia jogi czy – cieszące się niezwykłą popularnością – zajęcia gotowania z szefem kuchni. Ponadto w każdej chwili możemy skorzystać z wspaniałego SPA, basenów oraz centrum fitness.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka