+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

The Oberoi Udaivilas, Udajpur

The Oberoi Udaivilas, Udajpur

Udajpur, położony w sercu Radżastanu, jest miastem majestatycznych pałaców i przepięknych jezior. To właśnie tu, nad brzegiem jeziora Pichola, w sąsiedztwie Pałacu Miejskiego zbudowano hotel z ozdobnymi kopułami – The Oberoi Udaivilas.

Niezwykle ozdobna pałacowa architektura oraz wspaniałe SPA oferujące szeroką gamę zabiegów, są prawdziwą ucztą dla ducha i ciała tych, którzy uważają, że luksusu nigdy dosyć. Ten majestatyczny i niezwykle elegancki hotel z dziedzińcem wyłożonym czarno-białym marmurem i złoconymi elementami dekoracyjnymi, jest prawdziwą perłą Udajpuru.

Na pierwszym piętrze pałacu znajdują się 63 bogato wyposażone pokoje typu de lux. Wszystkie posiadają prywatny, otoczony murem dziedziniec wewnętrzny, na którym ustawiono jedwabny parasol, stół i krzesła. Pełna niezwykłych dekoracji, ze ścianami z marmuru i ozdobami z kryształu łazienka, jest wyposażona w nowoczesną kabinę prysznicową oraz wannę. Jej wnętrze jest swego rodzaju kombinacją stylu pałacowego i najnowszych rozwiązań technicznych.

Hotel posiada 19 pokoi klasy superior de luxe, znajdujących się przy basenie. Na wyższych piętrach znajdują się luksusowe apartamenty: Great Mogul, Orloff i Regent –  każdy o powierzchni ok. 400 metrów. Mają one własny basen i osobny namiot-jadalnię. Z okien tych apartamentów rozciąga się niepowtarzalny widok na Pałac Miejski, a dzięki znajdującym się w nich teleskopom, Goście mają wrażenie szczególnej bliskości tych wspaniałych zabytków. Mieszkając w powyższych apartamentach korzysta się z przywileju posiadania prywatnej służby.

Niewątpliwym „klejnotem” pałacu jest apartament Kohinoor Suite o powierzchni ok. 900 metrów kwadratowych absolutnego komfortu. Znajdują się w nim dziedzińce wewnętrzne z fontannami, własny obszerny basen, salon z kominkiem oraz własna sauna.

Restauracje: 2 wyśmienite restauracje serwujące zarówno kuchnię międzynarodową jak i etniczną. Każde podane tu danie godne jest stołu maharadży, gdyż pracujący nad nimi szefowie kuchni są absolwentami Królewskiej Szkoły Szefów Kuchni, która przygotowuje adeptów do pracy na dworze królewskim.

SPA i fitness: luksusowe Spa należące do sieci Banyan Tree, z własnym basenem, szeroką gamą zabiegów oraz doskonale wyszkolonym personelem, jest prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Położenie SPA w zaciszu pałacowym oraz wspaniałe widoki na jezioro na pewno pomogą w wyciszeniu się i kontemplacji.

Oprócz ekskluzywnych zabiegów na Gości czekają doskonale wyposażone sale fitness, gdzie pod okiem instruktorów można zaliczyć serię ćwiczeń. Hotel zapewnia również możliwość udziału w lekcjach jogi prowadzonych przez mistrza.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka