+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

The Oberoi Rajvilas, Dżajpur

The Oberoi Rajvilas, Dżajpur

Kompleks hotelowy w Dżajpurze, należący do sieci Oberoi, zajmuje 32 hektary ogrodów i zielonych terenów. Ten najbardziej elegancki hotel w mieście zachowuje styl odpowiedni dla książąt Radżasthanu, dyskretnie dodając do wiekowych tradycji nowoczesne rozwiązania i udogodnienia.

Każdy wymagający podróżny uzna tę sieć hoteli w Indiach za najbardziej luksusową i zdecydowanie zasługującą na wysokie miejsce w rankingu światowej klasy komfortowych obiektów. Dzięki doskonałej lokalizacji, hotel ten jest ulubioną bazą wypadową do znajdujących się w pobliżu pałaców, fortów i egzotycznych bazarów. Odbywające się w Dżajpurze festiwale i targi tworzą dogodną atmosferę do organizowania pikników.

Zakwaterowanie: Hotel posiada 71 pokoi, z czego 54 to pokoje de luxe, 13 luksusowych namiotów, 1 namiot-willę oraz 3 wille z prywatnymi basenami.

Pokój de luxe – każdy o pow. ok. 42 m², wyposażony jest w klimatyzację i ma przepiękny wystój wnętrza oraz podłogę z drzewa tekowego. W pokoju znajduje się garderoba, łóżko typu king size, barek, TV Sat, dvd, telefon, sejf. Każdy z pokoi posiada przestronną marmurową łazienkę z wanną i prysznicem.

Luksusowe namioty – klimatyzowane, o powierzchni 45 m² z podłogą z drzewa tekowego, posiadają łazienki z wanną i prysznicem. Z zewnątrz otoczone są murem a przy każdym znajduje się niewielki ogród, w którym można się opalać lub spożywać posiłki. Każdy namiot posiada sypialnię i pokój jadalny ze stołem dla czterech osób.

Na terenie hotelu znajdują się dwie wille o  powierzchni 355 m² każda, z prywatnym basenem (w którym zimą woda jest podgrzewana), luksusową łazienką, sypialnią, pokojem dziennym, jadalnym oraz pawilonem jadalnym na zewnątrz.

Willa Królewska – o łącznej powierzchni 1057 m², posiada sypialnię główną oraz sypialnie gościnne z łazienkami, pokój jadalny, dzienny, zewnętrzny pawilon jadalny i duży prywatny basen z podgrzewaną w zimie wodą.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka